Třímístná pohovka Sophie (Chesterfield), bílá

 
  • 1 z 5
 

Chcete mít doma opravdu originální pohovku? Potom vsaďte na styl Chesterfield, ve kterém je vyveden také tento kousek.

Třímístná pohovka Sophie bílé barvy zapadne do klasického i moderního interiéru a každý vám ji bude závidět.

Tato prostorná pohovka je třídílná, a tak nabídne plnohodnotné posezení pro tři lidi.

  • Pohovka Chesterfield 
  • Rozměry (DxVxŠ): 205 x 75 x 85cm
  • Barva: bílá
  • Materiál: koženka (PU kůže)

 

K dostání hned v několika barvách:

bílá   tmavě hnědá   hnědá   šedá   černá
                 

K dostání ve více variantách:

 

Dostupnost Na dotaz
21 490 Kč    
Kategorie Pohovky a sedací soupravy
Záruka 2 roky
 

Třímístná pohovka Sophie je ve stylové a elegantní bílé barvě, která tak váš interiér doslova rozzáří. Nabídne trojici pohodlných sedáků, na kterých spočinete u vašeho oblíbeného filmu nebo seriálu a odpočinete si jako nikdy. Sedačka Chesterfield je tedy určena ideálně pro 3 osoby, které na ní plnohodnotně mohou relaxovat. Pokud by vás zajímaly přesné rozměry, tak ty jsou 205 x 75 x 85 cm (DxVxŠ).

Na první pohled vás na této pohovce zaujme nejen nezaměnitelný anglický styl, ale také tvarování opěrek. To je pro nábytek Chesterfield charakteristické, stejně jako typické ozdobné knoflíky a hřeby na pohledové straně. Materiálem je koženka, ačkoliv původní anglický nábytek v tomto stylu je kožený. Na druhou stranu ekologická kůže zlepšuje cenovou dostupnost těchto produktů.

V případě koženky je potřeba při údržbě dodržet několik zde obvyklých zásad. Koženku je zejména vhodné čas od času odmastit, a to přípravky, které se používají na ekologickou kůži. Odmašťování je důležité i z toho důvodu, že tento materiál nemá v lásce sůl, která je třeba v lidském potu. Běžná údržba pak lze provádět mýdlovou vodou.

Třímístná pohovka Sophie (Chesterfield), bílá

Chcete se nechat inspirovat skvělými nápady, které vám rozšíří obzory v interiérovém nábytku? Potom navštivte náš magazín o bydlení, který může být i vaším průvodem. Dozvíte se třeba o materiálech i jejich údržbě.

Typ pohovka
Rozměry (DxVxŠ) 205 x 75 x 85cm
Barva bílá
Materiál koženka (PU kůže)
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.