Rozkládací pohovka Olivia, tmavě zelená

 
  • 1 z 6
 

Tento moderní kousek nábytku kombinovaný s retro prvky nesmí chybět nikde tam, kde potřebujete upoutat pozornost. Rozkládací pohovka Olivia je nejen designově výrazná, ale zároveň oku lahodící.

Kvalitní sedací souprava je rovněž praktická, protože ji můžete rozložit na ložnou plochu na spaní.

  • Rozkládací pohovka
  • Rozměry (DxVxŠ): 215 x 85 x 91cm
  • Sedadlo (DxVxŠ): 180 x 41 x 56cm
  • Barva: tmavě zelená
  • Materiál: samet

 

Tento stylový kousek je k dostání v několika barvách:

zelená   tmavě zelená   šedá
         
Dostupnost Na dotaz
13 990 Kč    
Kategorie Pohovky a sedací soupravy
Záruka 2 roky
 

Rozkládací pohovka Olivia je v každém ohledu výrazná a není to pouze díky její tmavě zelené barvě, ve které je vyvedeno sametové čalounění. Je to také elegantní vzhled, ladné křivky, které jsou podtrženy stylovými prvky, jako jsou polštářky po stranách doplňující madla. Doplňte tuto sedačku o dřevěný konferenční stolek z naší nabídky a uvidíte, jak dobře si budou rozumět. Celkové rozměry této pohovky jsou 215 x 85 x 91 cm (DxVxŠ) a můžete ji také rozložit. Pokud budete chtít, lze si vybrat také další dvě barevné varianty čalounění, budou-li sedět do vašeho interiéru lépe.

Moderní provedení tohoto kousku, které je dáno nejen ladnými křivkami, ale také celkovým pojetím korpusu, je v kontrastu s široce rozkročenými dřevěnými nohami, na kterých je tato sedačka posazena. Moderní pojetí a retro prvky jdou zkrátka dohromady, což můžeme právě tady velmi dobře vidět. Ukažte, že rozumíte interiérovému designu, že máte svůj vytříbený vkus a pořiďte si tento nadčasový kousek do svého obýváku.

Pro sametové čalounění je často nejlepší čištění v čistírně. Na druhou stranu běžnou údržbu zvládnete lepícím válečkem, který dokáže povrch zbavit nepříjemně ulpívajících smítek a chloupků, které samet tolik přitahuje. Určitě je možno vyzkoušet také speciální čistící prostředky, které jsou určeny na samet. Vždy záleží na míře znečištění.

Rozkládací pohovka Olivia, tmavě zelená

 

Staňte se odborníky na interiérový design. Nemusíte vědět vše, ale poradíme vám, jak dosáhnout stylového interiéru. Otevřete si náš magazín o bydlení a uvidíte!

Typ rozkládací pohovka
Rozměry (DxVxŠ) 215 x 85 x 91cm
Rozměry sedadla (DxVxŠ) 180 x 41 x 56cm
Barva tmavě zelená
Materiál samet
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.