Rozkládací jídelní stůl Andrew, bílý

 
  • 1 z 6
 

Využijte rozkládací jídelní stůl Andrew k tomu, abyste v jídelně nebo v kuchyni uspořili místo. Nebo prostě nemáte kam jídelní stůl umístit a potřebujete jej rozložit pro více osob pouze v případě potřeby? Potom je tento kousek v bílém lesku naprosto ideálním doplňkem do vašeho interiéru.

  • Rozkládací jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 180-220-260 x 76 x 100 cm
  • Barva: bílá, lesklá
  • Materiál: MDF
Dostupnost Na dotaz
22 390 Kč    
Kategorie Jídelní stoly
Záruka 2 roky
 

Rozkládací jídelní stůl Andrew je tady pro všechny z vás, kdo si rádi dopřejí moderní design, ale potřebujete občas také šetřit prostor. Klasický velký jídelní stůl může zabírat mnoho prostoru a po většinu času třeba zbytečně. V případě nutnosti se tak hodí rozkládací řešení, kdy v tomto případě lze u stolu dosáhnout zmenšení nebo rozšíření díky dvěma dílům, které doplňují hlavní pevnou desku. Deska se tak sestává ze tří dílů. Celkové rozměry jsou 180-220-260 x 76 x 100 cm (DxVxŠ), kdy první tři rozměry samozřejmě určují možnosti přizpůsobení na délku ve třech krocích dle počtu rozložených dílců.

Na výrobu tohoto stolu byl použit kvalitní materiál, kterým je dřevovláknitá deska (MDF) s lakovaným povrchem, který je díky tomu odolný proti polití. Bílý lesk i aktuálně trendy a sedne každému modernímu interiéru. Z naší nabídky si také můžete vybrat některé stylové židle k jídelnímu stolu s ladnými elegantními tvary, které budou jeho skvělým doplňkem.

V případě údržby dřevovláknitých desek je důležité hlavně vyvarovat se agresivním čistícím prostředkům. Mastnotu na těchto površích lze řešit běžným prostředkem na nádobí. Běžnou údržbu můžete provádět pomocí úterky z mikrovlákna, která zajistí, že lakované lesklé povrchy se nepoškrábou.

Rozkládací jídelní stůl Andrew, bílý

Je u vás vybavení kuchyně nebo jídelny na pořadu dne? V tom případě se podívejte na náš magazín o bydlení, který vám nejen poradí s výběrem nábytku, ale také s vhodným materiálem a jeho údržbou.

Typ jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ) 180-220-260 x 76 x 100 cm
Barva bílá, lesklá
Materiál MDF lakovaný
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.