Renesanční zrcadlo Sam, zlaté

 
  • 1 z 4
 

Naprosto úchvatné renesanční zrcadlo které dokáže skvěle ozdobit i váš interiér. Díky jeho velikosti oceníte i jeho praktičnost. Dominantou je určitě výrazná, nádherně zdobený rám vyrobený ze dřeva. Ten lemuje velkou odrazovou plochu která přispívá k praktičnosti

  • Zrcadlo
  • Rozměry (VxŠ): 185 x 76cm
  • Barva: zlatá
  • Materiál: dřevo, zrcadlové sklo

 

Toto zrcadlo je k dostání ve třech barvách:

  zlatá   bílá   stříbrná  
             
Dostupnost Skladem u dodavatele
3 990 Kč    
Kategorie Zrcadla
Záruka 2 roky
 

Renesanční zrcadlo Sam upoutá pozornost každého, kdo ho uvidí. V první řadě je to pro jeho velikost, která má rozměry 185 x 76 centimetrů. Ta přijde vhod každému, kdo nehledá starožitná zrcadla jenom jako doplňky interiéru, ale kdo je chce využívat i ke kontrole svého outfitu a vzhledu. Velká odrazová plocha je zárukou toho, že můžete bez potíží vidět celou svou postavu od hlavy až k patě.

Dominantou tohoto zrcadla je zcela určitě jeho rám. Nejenom při svou celkovou robustnost, ale i pro svou barvu. I díky tomu tento model vypadá jako naprosto dokonalé luxusní zrcadlo. Rám je vyrobený z kvalitního dřeva, které je doplněno zlatou barvou. Tato kombinace vytváří zcela neotřelý a draze vypadající vzhled. Při bližším pohledu zaujme také stylové tvarování rámu, stejně jako řada vyřezávaných ozdobných prvků na jeho rozích. Tyto motivy se inspirují v minulosti, kdy byla zdobená zrcadla nezbytnou součástí mnoha sálů na hradech a zámcích.

Jak pečovat o zrcadlo?

I přes svůj na první pohled historický vzhled k němu můžete přistupovat jako k modernímu prvku interiéru. Máme na mysli jeho údržbu. Stačí používat kvalitní produkty určené na ošetření dřeva a odrazové vrstvy a vaše zrcadlo si zachová stále dokonalý lesk i vzhled díky kterému bude stále jako nové.

Renesanční zrcadlo Sam, zlaté

Typ zrcadlo
Rozměry (VxŠ) 185 x 76cm
Barva zlatá
Materiál dřevo, zrcadlové sklo
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.