Renesanční zrcadlo Sam, stříbrné

 
  • 1 z 5
 

Na první pohled zcela dokonalé renesanční zrcadlo, které najde své místo v každém interiéru který je laděn do spíše historického než nadčasového stylu. Na první pohled zaujme nejenom svým skvěle vypadajícím rámem, ale i velikostí.

  • Zrcadlo
  • Rozměry (VxŠ): 185 x 75cm
  • Barva: stříbrná
  • Materiál: dřevo, zrcadlové sklo

 

Toto zrcadlo je k dostání ve třech barvách:

  zlatá   bílá   stříbrná  
             
Dostupnost Skladem u dodavatele
3 990 Kč    
Kategorie Zrcadla
Záruka 2 roky
 

Renesanční zrcadlo Sam je určená pro každého, kdo nemá rád výkřiky moderního designu. Je pro toho, kdo má raději spíše historickou krásu, toho musí toto starožitné zrcadlo zaujmout na první pohled. I když může na první pohled budit dojem že bylo právě sundáno ze stěny některého z tuzemských zámků, není tomu tak. Jedná se o zrcadlo nově vyrobené, ale v designu který odkazuje právě k historii. K době, která byla plná různých ozdobných motivů, které můžete při každém pohledu do tohoto zrcadla také obdivovat. Stačí si detailně prohlédnout jeho rám. Jak v jednotlivých rozích, tak i v samotném středu najdete velmi pečlivě vyvedené zdobení, které je dominantou tohoto zrcadla.

Ozdobné prvky nejsou jediným lákadlem. Rám samotný zaujme také svým tvarováním, které podtrhuje design celkové robustnosti. Vše umocňuje velmi dobře zvolená stříbrní barva, která však není jediná, ve které se tato starožitné zrcadla nabízejí. V případě zájmu u nás pořídíte také variantu bílou, nebo zlatou. Jedinečnost daného typu zrcadla umožňuje také jeho velikost. Rozměry 185 x 75 centimetrů jenom potvrzují, že se bude jednat o skutečně výrazný prvek ve vašich interiérech.

Péče o nástěnné zrcadlo

I když na první pohled působí starožitně, jeho údržba a čištění je stejné jako u jakéhokoliv jiného zrcadla. Na rám postačí vlhký hadřík případně prostředek na ošetření dřeva, zatímco odrazovou plochu nejlépe vyčistíte čističem určeným jak na zrcadla, tak na okna. Ideálně v kombinaci s utěrkou z mikrovlákna.

Renesanční zrcadlo Sam, stříbrné

Typ zrcadlo
Rozměry (VxŠ) 185 x 75cm
Barva stříbrná
Materiál dřevo, zrcadlové sklo
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.