Renesanční zrcadlo Sam, bílé

 
  • 1 z 4
 

Velice elegantní renesanční zrcadlo, které při každém pohledu navodí pocit, že jste se ocitli v minulosti, v zámeckém stále. Výrazný rám s bohatým zdobením, ale i celkové rozměry zrcadla jenom umocňují jeho celkovou výjimečnost.

  • Zrcadlo
  • Rozměry (VxŠ): 185 x 75cm
  • Barva: bílá
  • Materiál: dřevo, zrcadlové sklo

 

Toto zrcadlo je k dostání ve třech barvách:

  zlatá   bílá   stříbrná  
             
Dostupnost Skladem u dodavatele
3 990 Kč    
Kategorie Zrcadla
Záruka 2 roky
 

Renesanční zrcadlo Sam už na první pohled ukazuje, že je skutečně výjimečným kouskem. Třeba i pro svou velikost, která činí 185 x 75 centimetrů. Tu oceníte jak po praktické stránce kdy můžete vidět v odrazu celou svou postavu, tak i po stránce estetické. Toto zrcadlo zkrátka v interiéru nemáte šanci přehlédnout a pomůže tak dotvořit celkový design vašeho bydlení.

Provedení nadchne každého, kdo nemá rád výkřiky moderního designu, ale potrpí si spíše na klasiku. Výraznější rám je vyrobený ze dřeva, které je pokryto velmi elegantní bílou barvou. Je to právě rám, který dělá toto starožitné zrcadlo velmi výjimečným kouskem. Je nejenom velmi zajímavě tvarován, ale v rozích i na středech rámu nechybí velmi povedené zdobení které je inspirováno provedením mnoha zámeckých zrcadel. Díky tomu se bude skvěle vyjímat v prostorech, kde je kladen důraz na eleganci odkazující právě k minulosti, která byla na ozdobné prvky v interiérech velmi bohatá.

Údržba zrcadla

I když na první pohled působí jako originální historický kousek, jde o zrcadlo zcela nové. Bát se nemusíte jeho klasické údržby tak, jak jste zvyklí. Stačí prachovka, měkký lehce navlhčený hadřík a samozřejmě přípravek s obsahem alkoholu na vyčištění odrazové plochy. Pravidelná údržba a její šetrnost zajistí, že toto zrcadlo bude dokonale vypadat i desítky let.

Renesanční zrcadlo Sam, bílé

Typ zrcadlo
Rozměry (VxŠ) 185 x 75cm
Barva bílá
Materiál dřevo, zrcadlové sklo
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.