Psací stůl Harry, bílý

 
  • 1 z 5
 

Bílý psací stůl Harry je opravdu výjimečným kouskem nábytku. Je vyroben ve vysokém lesku a splní vaše nadstandardní nároky na design.

Ať už je to elegantní zaoblená deska nebo sklo, které slouží jako noha stolu.

  • Psací stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 140 x 80 x 60cm
  • Tloušťka panelu: 80mm
  • Barva: bílá
  • Materiál: MDF, tvrzené sklo

 

Dostupnost Skladem u dodavatele
12 690 Kč    
Kategorie Psací stoly
Záruka 2 roky
 

Psací stůl Harry z odolného tvrzeného povrchu v provedení vysoký lesk, je charakteristický svým atraktivním asymetrickým designem. Jednu nohu stolu tvoří zaoblená pracovní deska, která se svažuje až k zemi. Skleněnou tabulí z bezpečnostního tvrzeného skla je pak tvořena druhá noha stolu. Zaoblená deska je jednodílná, což podtrhuje eleganci a promyšlený luxusní vzhled. Takhle nějak si představujete moderní nábytek. Nebojíme se říci, že vás je svým jedinečným designem schopen inspirovat a probudit vašeho kreativního ducha, kdykoliv k němu usednete. Rozměry tohoto stylového nábytku do vaší pracovny jsou 140 x 80 x 60 cm (DxVxŠ).

Horní deska stolu má kromě elegantního zaoblení přecházející v nohu stolu také zaoblené rohy, což dodává stolu ucelený a zároveň také futuristický vzhled. Tento designový nábytek je bezpochyby ukázkou toho, že luxus si můžete dopřát také v pracovně. Ostatně trávíte zde spoustu času, tak proč ne? Kvalita povrchu je zaručena lakovanou MDF deskou.

Při péči o tento designový skvost si dejte pozor zejména na lakovaný povrch, který se nesmí čistit agresivními čistícími prostředky, které mají brusný účinek, třeba tekuté prášky. Vhodná je naopak třeba utěrka z mikrovlákna, případně klasické prostředky na nádobí v nízké koncentraci. Při šetrném čištění si tak budete užívat dlouhé životnosti stolu.

Psací stůl Harry, bílý

Chcete vědět více o péči o různé povrchy nábytku, jako jsou třeba dřevovláknité desky (MDF), ale také řada jiných povrchových úprav? Mrkněte na náš magazín o bydlení, který je plný tipů nejen na údržbu, ale také inspirativních podnětů pro váš interiér.

Typ psací stůl
Rozměry (DxVxŠ) 140 x 80 x 60cm
Tloušťka panelu 80mm
Barva bílá, lesklá
Materiál MDF lakovaný, tvrzené sklo
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.