Nástěnné zrcadlo Matthew, zlaté

 
  • 1 z 4
 

Nepřehlédnutelní nástěnné zrcadlo se zajímavým zlatým rámem se stane výrazným doplňkem i vašeho interiéru. Ať ho postavíte na zem, nebo ho pověsíte na stěnu, bude vždy nejenom designovým, ale i praktickým prvkem vašeho interiéru.

  • Zrcadlo
  • Rozměry (VxŠ): 180 x 85cm
  • Barva: zlatá
  • Materiál: dřevo, zrcadlové sklo

 

Toto zrcadlo je k dostání ve třech barvách:

  stříbrná   zlatá   bílá  
             
Dostupnost Skladem u dodavatele
4 590 Kč    
Kategorie Zrcadla
Záruka 2 roky
 

Nástěnné zrcadlo Matthew umí přitáhnout pozornost. V prvním případě to zvládne už díky své velikosti, jelikož disponuje rozměry 180 x 85 centimetrů. Ty oceníte jak ve chvíli kdy hledáte dostatečně velké zrcadlo ve kterém bude bez problémů vidět celá vaše postava, tak i ve chvíli kdy hledáte výraznější designový prvek do vašeho domu nebo bytu. Tento model nezaujme jenom svými rozměry, ale i zcela dominujícím rámem. Pozornost přitáhne jak jeho robustnější provedení, tak i výrazná zlatá barva.

Toto zrcadlo nabízíme nejenom v tomto unikátním zlatém provedení, ve kterém je vyvedený kvalitní dřevěný rám. tato kombinace je ideální pro toho kdo poptává dobře vypadající luxusní zrcadlo. Zlatá barva tento dojem dokonale navodí. Pro toho kdo nehledá až tak výrazný model můžeme nabídnout řešení v podobě stříbrné popřípadě i klasické elegantní bílé varianty. Všechny tři barevná provedení mají stejný obdélníkový tvar s nijak nedělenou obrazovou plochou.

Jak pečovat o luxusní zrcadlo?

Rám je díky pokrytí zlatou barvou velmi jednoduché na údržbu. Plně postačí pravidelné běžné čištění prachovkou či lehce navlhčeným hadříkem. Díky hladkosti a tomu že odrazová plocha není nijak dělena je možné velmi snadno udržovat v čistotě i lesku i tuto klíčovou část daného zrcadla. Pro dokonalý výsledek doporučíme účinné čističe zrcadel spolu s kvalitním hadříkem z mikrovlákna.

Nástěnné zrcadlo Matthew, zlaté

Typ zrcadlo
Rozměry (VxŠ) 180 x 85cm
Barva zlatá
Materiál dřevo, zrcadlové sklo
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.