Nástěnné zrcadlo Lily, 31cm

Akce
1 590 Kč 1 314,05 Kč bez DPH
Skladem (dodání 2 až 4 týdny)
Možnosti doručení

Hledáte opravdu luxusní kousek do svého interiéru? Potom je jím rozhodně toto designové zrcadlo, které ukazuje, že v případě zrcadel můžeme očekávat mnohem více než pouze splnění základní funkce. Nástěnné zrcadlo Lily je totiž skutečným skvostem z exkluzivní dřeviny teak.

  • Zrcadlo
  • Rozměry (DxVxŠ):  31 x 31 x 4cm
  • Barva: přírodní
  • Materiál: teak (burma)

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástěnné zrcadlo Lily zaujme provedením. Vlastní konstrukce zrcadla je řešena tak, že v kousku kmene stromu je vyřezán otvor na kulaté zrcadlo. Rám tak obsahuje letokruhy a další zajímavou kresbu dřeva, kterou zde můžete obdivovat. A ta je opravdu úchvatná, protože jako dřevina je zde použít teak, český známý jako Teka obrovská. Toto dřevo se v jihovýchodní Asii využívá dokonce na stavbu lodí, a to pro své výjimečné kvality. Celkové rozměry zrcadla jsou 31 x 31 x 4 cm (DxVxŠ).

Jedná se spíše o menší zrcadlo, které ale doslova vybízí k tomu, abyste z něj na stěně vytvořili sestavu. Pokud si tak koupíte například tři zrcadla na zeď, vytvoříte opravdu zajímavou přehlídku přírodního designu. Právě proto, že rám zrcadla je z přírodního materiálu, tak je každý kousek originál. Přineste si do svého interiéru exotiku také vy, když si na stěnu pověsíte zrcadlo z přírodního dřevěného rámu až z daleké Barmy, odkud pochází.

Odrazovou plochu zrcadla můžete čistit naprosto běžným způsobem, a to za použití čističů na sklo, okna nebo u zrcadla. Dávkování je vhodné držet podle návodu výrobce konkrétního čistícího prostředku. Dřevěný rám potom lze utírat od prachu běžnou prachovkou nebo za pomocí utěrky z mikrovlákna, která je šetrná k povrchům.

Nástěnné zrcadlo Lily, 31cm 04

Hledáte další inspiraci a nápady ze světa bydlení? Navštivte náš magazín o bydlení, kde najdete všechny potřebné rady a tipy, jak udělat ze svého bydlení dokonalý domov.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrcadla
Záruka: 2 roky
Typ: zrcadlo
Rozměry (DxVxŠ): 31 x 31 x 4cm
Barva: přírodní
Materiál: teak (burma)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: