Nástěnné zrcadlo Jordan, bílé

Akce
2 390 Kč 1 975,21 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Moderní nástěnné zrcadlo, které najde uplatnění v jakémkoliv moderním interiéru. Dokládá to elegantní provedení jeho rámu, na který byl použití hliník. Právě tento materiál v kombinaci s bílou barvou nabídne kombinaci čistoty a elegance.

  • Zrcadlo
  • Rozměry (ŠxV): 60 x 150cm
  • Povrch (ŠxV): 50 x 140cm
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník, zrcadlové sklo

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástěnné zrcadlo Jordan nezaujme jenom využitím hliníku, ze kterého je zhotovený výrazný rám, který podporuje celkovou krásu daného zrcadla. Opomíjet nelze ani čistou bílou barvu, která zajišťuje určitou neutralitu a jistotu, že toto velké zrcadlo bude možné využít skutečně kdekoliv. Jeho celkové rozměry činí 60 x 150 centimetrů. Ačkoliv může svým provedením působit jednoduše, jeho velikost zajistí že je nepřehlédnutelným prvkem v každém interiéru.

Vzhledem k jeho klasickému obdélníkovému provedení nejste omezeni ani tím, kam a hlavně jak ho pověsíte. Umístit ho můžete klasicky na výšku, kdy díky své velikosti odrazové plochy 50 x 140 centimetrů bez problémů zobrazí celou vaši postavu. Velmi dobře toto designové zrcadlo vypadá také v případě pověšení na šířku, kdy umožní zkontrolovat vzhled svého obličeje hned několika lidem najednou. Omezující tak zůstává pouze prostor ve vašem interiéru.

Čištění a údržba nástěnného zrcadla

Díky jednoduchému provedení tohoto zrcadla nadchne i jeho snadná údržba. Hliník samotný nevyžaduje nic jiného, než otření vlhkým hadříkem aby došlo k odstranění usazeného prachu. Samotná odrazová plocha může být čištěna specializovanými přípravky nebo alkoholem. To že není plocha nijak dělená se pozitivně podepisuje na samotné rychlosti údržby tohoto zrcadla.

Nástěnné zrcadlo Jordan, bílé

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrcadla
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7.5 kg
Typ: zrcadlo
Rozměry (ŠxV): 60 x 150cm
Povrch (ŠxV): 50 x 140cm
Barva: bílá
Materiál: hliník, zrcadlové sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.