Nástěnné zrcadlo Jamie, bílé

 
  • 1 z 4
 

Stylové nástěnné zrcadlo, které dokáže zaujmout svým zcela netradičním provedením. To navozuje dojem, že se jedná o starožitný kousek. Unikátní technologie úpravy dřeva často označovaná jako vintage styl zaujme každého milovníka historie.

  • Zrcadlo
  • Rozměry (DxVxŠ): 65 x 105 x 5cm
  • Povrch (DxV): 50 x 90cm
  • Barva: bílá
  • Materiál: dřevo, zrcadlové sklo

 

Dostupnost Skladem u dodavatele
3 690 Kč    
Kategorie Zrcadla
Záruka 2 roky
 

Velmi povedené nástěnné zrcadlo Jamie je správnou volbou do interiérů, kde není kladen důraz na nadčasové designy a materiály. Naopak. Na první pohled zaujme provedení, díky kterému vypadá jako zajímavé starožitné zrcadlo. Je natřeno bílou barvou která je následně upravena speciální technologií která navozuje pocit, jako by několik desítek let leželo na půdě a následně bylo oprášeno.

Rozměry celého zrcadla včetně jeho dřevěného rámu činí 65 x 105 centimetrů. Hloubka zrcadla je pouhých 5 centimetrů, díky čemuž se není třeba obávat toho, že by bylo jakkoliv výrazně vystouplé směrem od stěny. Samotná odrazová plocha má rozměry 50 x 90 centimetrů a pomocí tenkých dřevěných latí je rozdělena do celkem 6 jednotlivých oken. Tím se toto zrcadlo stává na první pohled ještě atraktivnější. Použitá bílá barva nadchne svou neutrálností a tak se skvěle hodí nejenom na stěny světlejších odstínů.

Čištění nástěnného zrcadla

Zrcadla jsou v dnešní době základem každé domácnosti ať už chcete zkontrolovat svůj zevnějšek, nebo svůj outfit. Tento konkrétní typ je také zajímavým designovým prvkem každého interiéru. Jeho údržba je nenáročná, spojená s běžným utíráním prachu z dřevěného rámu. Čistotu odrazové plochy zajistíte buď používáním klasických čističů, nebo je možné zvolit i jakýkoliv silný čistý alkohol. Pro dokonalý lesk je nezbytností použití utěrek z mikrovlákna, popřípadě obyčejných novin.

Nástěnné zrcadlo Jamie, bílé

Zajímáte se o materiály, či další produkty z naší nabídky a chcete se o nich dozvědět více? V tom případě navštivte náš magazín o bydlení, kde najdete rady a inspiraci do domácnosti.

Typ zrcadlo
Rozměry (DxVxŠ) 65 x 105 x 5cm
Povrch (DxV) 50 x 90cm
Barva bílá
Materiál dřevo, zrcadlové sklo
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.