Nástěnné zrcadlo Daisy, 60cm

Akce
3 690 Kč 3 049,59 Kč bez DPH
Není skladem
Možnosti doručení

Hledáte spojení přírody a elegantního designu? V tom případě vás zaujme nástěnné zrcadlo Daisy, jehož rám je tvořen kousky přírodního dřeva zvaného teak. Vzniká tak luxusní zrcadlo jak co do designového provedení, tak co do použitých materiálů. Právě dřevina teak totiž patří k exkluzivitám.

  • Zrcadlo
  • Rozměry (DxVxŠ):  60 x 60 x 6cm
  • Barva: přírodní
  • Materiál: teak (burma)

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástěnné zrcadlo Daisy je vyrobeno z dřeviny teak, kterou známe u nás pod názvem Teka obrovská. Domovinou tento dřeviny je jižní a jihovýchodní Asie, kde je díky svým vynikajícím vlastnostem využívána dokonce na stavbu lodí. Nábytek a bytové doplňky, jako je třeba toto nástěnné zrcadlo, tak díky této dřevině získá nezaměnitelný nádech exotiky. V tomto případě na sebe vzalo podobu rámu, která je však velice nevšední. Paprskovitě od středu, respektive okrajů zrcadlové plochy, se rozbíhají kousky dřeva v přírodní provedení. Také povrchová úprava je přírodní, a tak dobře vynikne struktura dřeva.

Celkové rozměry tohoto zrcadla jsou 60 × 60 × 6 cm (DxVxŠ), musíte ale počítat s tím, že samotné zrcadlo je mnohem menší. Bohatý a zajímavý rám totiž zabírá velkou část. Pokud jde ale o odrazovou plochu, tak tu tvoří kulaté zrcadlo. Můžete tak získat elegantní doplněk zejména do ložnice, ale klidně také do obýváku nebo třeba do předsíně, kde jej můžete kombinovat s dalšími bytovými doplňky z exkluzivních dřevěných materiálů.

Údržbu přírodního povrchu použité dřeviny provádějte pouze šetrně. Běžně vám na to stačí obyčejná prachovka, nebo setření prachu na sucho utěrkou. Na zrcadlovou plochu potom klidně použijte libovolné čističe, které jsou určeny na zrcadla, sklo nebo okna. U takových výrobků se potom řiďte návodem k použití.

Nástěnné zrcadlo Daisy, 60cm 03

Chcete si vkusně zařídit svůj interiér? Nahlédněte do našeho magazínu o bydlení, který je tady právě pro vás. Přináší vám cenný zdroj inspirace, díky čemuž si můžete svůj interiér přetvořit na skutečný domov.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrcadla
Záruka: 2 roky
Typ: zrcadlo
Rozměry (DxVxŠ): 60 x 60 x 6cm
Barva: přírodní
Materiál: teak (burma)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: