Nástěnné hodiny Rachel, stříbrné

 
  • 1 z 4
 

Stříbrné nástěnné hodiny Rachel mají matnou povrchovou úpravu, která působí luxusním dojmem. Stříbrné hodiny vás o své kvalitě přesvědčí také použitím nerezové oceli, která je sama o sobě ušlechtilým materiálem. Vytříbený design doplňují akrylové krystaly.

  • Nástěnné hodiny
  • Rozměry Ø: krystaly lze libovolně nastavit
  • Barva: matná stříbrná
  • Materiál: nerezová ocel
Dostupnost Skladem u dodavatele
990 Kč    
Kategorie Nástěnné hodiny
Záruka 2 roky
 

Nástěnné hodiny Rachel jsou elegantním doplňkem třeba do vaší pracovny. Výrazné akrylové krystaly je pak předurčují nad pracovní stůl spíše dámám nebo lehce výstředním pánům, kteří se nebojí odvážných designových kontrastů. Matná povrchová úprava typická pro tyto luxusní nástěnné hodiny je za všech okolností elegantní, nevykřikuje do okolí a dodává hodinám výjimečný vzhled.

Kompletně světlé provedení těchto hodin padne jako ulité do světle zařízených interiérů, které jsou dnes tolik módní. Krystaly si můžete libovolně nastavit, takže si je umístíte na stěnu přesně podle vašich představ, a to včetně vzdálenosti od ciferníku s ručičkami. Krystaly zjemňují celkový design, takže vyjma elegantní pracovny se hodí také jako hodiny do ložnice. V krystalech se bude krásně odrážet světlo a budou vám navozovat romantickou atmosféru s nádechem luxusu.

U bytových doplňků jako jsou hodiny není potřeba nějaká výjimečná údržba. Je vhodné je pouze čas od času zbavit prachu, aby byly stále krásné, čehož jednoduše docílíte pomocí prachovky, zejména u ciferníku a jeho okolí. Pokud budete chtít vyleštit krystaly, použijte na to třeba utěrku z mikrovlákna, která neškrábe povrchy.

Nástěnné hodiny Rachel, stříbrné

Díky interiérovým doplňkům lze značně dotvořit charakter každé místnosti. Náš magazín o bydlení vám pomůže nejen s inspirací ohledně vybavení interiéru, ale také s údržbou různých choulostivých ploch moderních materiálů. Dosáhnete tak jejich vysoké životnosti.

Typ nástěnné hodiny
Rozměry Ø lze libovolně nastavit
Barva matná stříbrná
Materiál nerezová ocel / akrylové krystaly
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.