Neohodnoceno

Nástěnné hodiny Charlotte, stříbrné

Návrhářům těchto hodin se podařilo vystihnout záblesk slunečních paprsků. Stříbrné nástěnné hodiny jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli.

  • Nástěnné hodiny
  • Rozměry Ø: 50cm
  • Barva: stříbrná
  • Materiál: nerezová ocel
Skladem u dodavatele
1 390 Kč
Kategorie: Nástěnné hodiny
Záruka: 2 roky
Typ: nástěnné hodiny
Rozměry Ø: 50cm
Barva: stříbrná
Materiál: nerezová ocel / akrylové krystaly

V případě, že hledáte designově dokonale propracované a efektivní nástěnné hodiny, pak je tento model pro vás to pravé. V jejich středu je číselník, ze kterého vyzařuje několik paprsků v každém směru, které jsou ozdobeny koulemi. Tyto 3D hodiny přinesou do místnosti dokonalý efekt. Kromě neobvyklé formy vás zaujme jejich velikost, kdy průměr je 50 cm.

Nástěnné hodiny Charlotte ve stříbrném provedení budou nejlépe vypadat na prázdné zdi ve velkém obývacím pokoji. Kruhový tvar a stříbrná úprava upoutají oko a další vyčnívající prvky podobné kapkám dodávají moderní styl. Hodiny vyrobené z oceli jsou velmi trvanlivé, i když jsou jednotlivé prvky velmi tenké.

Malé diamanty svítí v pravém úhlu a vytvářejí příjemnou atmosféru. Ačkoli tyto hodiny nemají žádná čísla, mají body, které označují hlavní hodiny. Ciferník, plně pokrytý stříbrem, zvyšuje jejich třídu a ručičky jemně vyčnívající mimo číselník umožňují přesné čtení aktuálního času. Tyto moderní hodiny budou sloužit jako skvělá dekorace místnosti. Pokud se spoléháte silně na plynutí času, tyto hodiny vám umožní jej efektivně určit. Hodiny jsou poháněny bateriemi, které nejsou součástí balení.

Jak pečovat o nástěnné hodiny

Chcete, aby vám hodiny sloužily skutečně dlouho? Přinášíme vám pár tipů.

  • Utírejte na nich prach a jiné nečistoty hadříkem či prachovkou
  • K čištění jejich povrchu nepoužívejte chemikálie a abrazivní prostředky
  • V případě, že dojde životnost baterií, bezprostředně je vyměňte, aby nedošlo k poškození mechanismu

 

Nástěnné hodiny Charlotte, stříbrné

Vybrat si hodiny není tak snadné, jak se zdá, proto jsme pro vás připravili magazín o bydlení, kde najdete všechny dostupné informace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: