Masivní TV stolek Ross, dub

 
  • 1 z 6
 

Televizní stolek Ross je velký, prostorný a elegantní kus nábytku. Jeho jednoduchý tvar se liší zajímavým a asymetrickým uspořádáním skříněk.

  • TV stolek
  • Rozměry (DxVxŠ): 170 x 46 x 42cm
  • Barva: přírodní, šedá
  • Materiál: dubové dřevo

 

Tento stolek k dostání ve dvou variantách:

  stříbrná   šedá  
         
Dostupnost Na dotaz
15 990 Kč    
Kategorie Televizní stolky
Záruka 2 roky
 

Přirozená barva dřeva televizního stolku kontrastuje s jednoduchou a geometrickou formou, čímž se vytváří kus nábytku, který nabízí široké možnosti uspořádání. TV stolek Ross je vybaven dvěma skříňkami a otevřenou policí, ve které byl vyříznut otvor pro televizní kabely. TV skříňka je vyrobena z dubového dřeva a najde praktické využití v každodenním životě, ale bude také vkusným nábytkem do obývacího pokoje, pokoje pro mládež a dokonce i ložnice. Dodáván je variantě dub a nebo akát. Rozměry stolku jsou 170 x 46 x 42 cm.

Jak vybrat vhodný stolek pod televizor?

TV je v některých domácnostech neoddělitelným společníkem. Vyplatí se poskytnout zařízení pohodlný koutek, vybrat funkční a stylovou televizní skříňku. Při nákupu televizní skříňky je vhodné zvolit model, který bude mít další využití. Kvalitní vybavení obvykle vydrží nejméně několik let a jak víte, potřeby členů domácnosti se rády mění (a velmi rychle). Vyplatí se vybrat si televizní skříň, která slouží nejen k uložení TV.

Na trhu je k dispozici nábytek s přídavnými policemi, který bude také funkčním místem pro ukládání, např. Instrukcí, kabelů, filmů na DVD nebo jiných drobností. Některé televizní skříňky jsou vybaveny policemi, ve kterých můžete zobrazit vaše oblíbená CD nebo knihy, které vás obzvlášť zajímají. Vždy je budete mít na dohled.

Jak na údržbu TV stolku?

Dubové dřevo má nádhernou strukturu a velmi dlouhou životnost, kdy vydrží mnoho let. Aby bylo možné užívat si přirozenou, krásnou a jasnou barvu vašeho TV stolku co nejdéle, doporučujeme stolek pravidelně čistit od prachu. V případě polití či znečištění skvrny ihned odstraňte. Pravidelné mazání olejem zpomaluje proces patinování dřeva a usnadňuje péči o něj.

Masivní TV stolek Ross, dub

Ať už vybíráte moderní TV stolek nebo hledáte konkrétní druh nábytku do bytu, určitě se podívejte na náš magazín o bydlení. Je plný inspirace i tipů, jak udržovat různé povrchy.

Typ TV stolek
Rozměry (DxVxŠ) 170 x 46 x 42cm
Barva přírodní, šedá
Materiál dub
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.