Masivní TV stolek Chris, šedý

 
  • 1 z 4
 

Pokud vás oslovil masivní TV stolek Chris, tak se vám ani nedivíme. V šedém provedení totiž vypadá opravdu luxusně. Mangové dřevo se zajímavou kresbou zkrátka udělá své.

Stolek pod TVdvojici zásuvek, nad kterými je prostorná police. Na tu můžete uložit další elektroniku, kterou v obýváku používáte.

  • TV stolek
  • Rozměry (DxVxŠ): 130 x 45 x 45cm
  • Zásuvky (DxVxŠ): 46 x 9 x 36cm
  • Barva: šedá
  • Materiál: mangové dřevo

 

Toto stolek k dostání ve dvou barvách:

  šedá   béžová_1  
         

K dostání ve více rozměrech:

 

Dostupnost Skladem u dodavatele
11 190 Kč    
Kategorie Televizní stolky
Záruka 2 roky
 

Masivní TV stolek Chris v šedé barvě je luxusním kusem nábytku, který se bude vyjímat v každém interiéru, ať už půjde o interiér moderní nebo klasický. Je vyroben z exkluzivního dřeva exotického mangovníku indického, který mu propůjčuje svou nezaměnitelnou strukturu. TV stolek masiv má 2 zásuvky, kde každá disponuje rozměry 46 x 9 x 36 cm a celkové rozměry stolku jsou 130 x 45 x 34 cm (DxVxŠ). Pod horní deskou a nad zásuvkami je police, kde můžete umístit nejen elektroniku.

Necháte se nalákat na exkluzivní design a reprezentativní vzhled? Pod velkou plochou televizí vznikne dokonalé spojení přírodního materiálu a technologií. Tento nábytek ze dřeva vám v obývacím pokoji udělá útulno a přinese trochu toho tepla přírodních materiálů. Je pro vás velikost tohoto stolku nedostatečná? Můžete si jej objednat také ve větší variantě XL.

Při údržbě povrchu mangového dřeva nemusíte využívat speciálních pomůcek ani přípravků. Není potřeba vosky ani oleje. Postačí navlhčený bavlněný hadřík. Vyhněte se čistícím prostředkům s abrazivními složkami a jakýmkoliv dalším agresivním čističům.

Masivní TV stolek Chris, šedý02

Při výběru vybavení do obývacího pokoje může snadno nastat dilema. Je tady mnoho designů a materiálů. Který vybrat a jak o nábytek pečovat? Náš magazín o bydlení je v tom s vámi!

Typ TV stolek
Rozměry (DxVxŠ) 130 x 45 x 45cm
Rozměry zásuvky (DxVxŠ) 46 x 9 x 36cm
Barva šedá
Materiál mangové dřevo
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.