Masivní police Lauren, 186cm

Akce
23 190 Kč –17 %
Masivní police Lauren, 186cm 01
23 190 Kč –17 % 19 190 Kč 15 859,50 Kč bez DPH
Skladem (dodání 2 až 4 týdny)
Možnosti doručení

 Masivní police Lauren z recyklovaného dřeva vás okamžitě zaujme svým vzhledem. Velmi snadno se udržuje. Vyráběna je ručně, proto je každý kus jedinečný a originální. 

  • Moderní police
  • Rozměry (DxVxŠ): 95 x 186 x 35cm
  • Barva: přírodní
  • Materiál: recyklované dřevo

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní police Lauren má zajímavě seskupené police. Její rozměry jsou 95 x 186 x 35 cm. Tato 186 cm vysoká police vám umožní naskladnit všechny možné věci, lze ji použít jako knihovnu, polici na suvenýry z cest i na milé dárky od přátel či ručně dělané výrobky vašich potomků. 

Recyklované dřevo se stalo oblíbeným díky jeho image jako ekologicky šetrného produktu. Spotřebitelé se běžně domnívají, že nákupem recyklovaného dřeva klesne poptávka po „zelených stromech“ a v konečném důsledku prospěje životnímu prostředí. Greenpeace také uznává zdrojové dřevo jako ekologický produkt a poukazuje na recyklované dřevo jako na nejužitečnější zdroj dřeva. V současné době se recyklované dřevo hojně využívá při výrobě nábytku – nábytku v koloniálním a loftovém stylu. Indický nábytek vyrobený z recyklovaného dřeva zahrnuje mango, růžové dřevo, teak a akátové dřevo.

Využitím dřevního odpadu dosahují výrobci vynikajících výsledků - mimořádné mozaiky barev a struktur. Je však třeba pamatovat na to, že kombinace různých druhů dřeva, z nichž každý má jinou hustotu, může způsobit větší tendenci tohoto nábytku praskat a mírně se deformovat.

Recyklace dřeva je postup, který byl popularizován na počátku 90. let 20. století díky tématům, jako jsou klimatické změny a odlesňování, které přiměly dodavatele dřeva i spotřebitele k vědomému výběru ekologičtějších zdrojů dřeva. Je to ekologicky šetrná forma výroby dřeva a je velmi běžná v zemích jako Indie, Austrálie a Nový Zéland, kde jsou zásoby starých dřevěných konstrukcí bohaté. Masivní police Lauren je vyrobena právě z recyklovaného dřeva. Nejenže je funkční a krásně vypadá, navíc je šetrná k životnímu prostředí.

Masivní police Lauren, 186cm 05

Potřebujete nový konferenční stolek nebo sedačku a nevíte jaký typ vybrat pro svůj interiér? Proto jsme pro vás připravili magazín o bydlení, kde najdete nejen inspiraci, ale také rady a tipy jak pečovat o svůj nábytek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Police a regály
Záruka: 2 roky
Typ: masivní police
Rozměry (DxVxŠ): 95 x 186 x 35cm
Barva: přírodní
Materiál: recyklované dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: