Neohodnoceno

Masivní police Katie, 180cm

Tato jedinečný masivní police dokáže zaujmou hned na první pohled. Vystihuje ji celková robustnost, což z ní dělá nejenom praktický, ale i esteticky i velmi dominantní prvek každého interiérů.

Pro uložení vašich věcí poslouží celkem 8 čtvercových fochů.

  • Moderní police
  • Rozměry (DxVxŠ): 90 x 180 x 35cm
  • Barva: přírodní
  • Materiál: sheesham

 

Skladem u dodavatele
19 990 Kč
Kategorie: Police a regály
Záruka: 2 roky
Typ: masivní police
Rozměry (DxVxŠ): 90 x 180 x 35cm
Barva: přírodní
Materiál: sheesham

Masivní police Katie je skvělou volbou pro toho, kdo hledá řešení které nejenom něco vydrží, ale které působí velmi dominantním dojmem. Tato police do obývacího pokoje najde uplatnění ať už ji budete chtít postavit přímo ke zdi, tak když ji budete chtít postavit do volného prostoru. Zde může posloužit i jako určité oddělovací prvek jednotlivých interiérových zón. Kromě klasického postavení na výšku ji můžete postavit také na šířku a využít jí jako zajímavou alternativu klasických komod. Že není nijak malá dokládají její rozměry které činí 90 x 180 x 35 centimetrů. Rozdělena je do 8 jednotlivých segmentů stejného, čtvercového tvaru.

Ať už jí umístíte kamkoliv, vždy přitáhne pozornost. A to hlavně pro své velmi masivní a rozměrově výrazné rámy. Jejich jedinečnost podporuje i fakt, že je celý regál police vytvořen z přírodního materiálu. Tím je sheesham neboli lehce exotické palisandrové dřevo. Jeho vzhled zajímavě dotváří její stylový charakter. Díky použití tohoto dřeva se můžete být jisti i jejích velkých kvalitativních vlastností. A je jedno zda požadujete odolnost, dlouhou životnost nebo dostatečnou nosnost.

Údržba masivní police

Údržba této stylové police není nic složitého. Palisandrové dřevo lze běžně čistit navlhčeným měkkým hadříkem, či otírat prach běžnou prachovkou. Pro zachování skvělého vzhledu a dlouhé životnosti doporučujeme použít přípravky určené k ošetřování exotického dřeva a dále kvalitní měkké utěrky z mikrovlákna.

Masivní police Katie

Masivní obývací stěna Katie je jeden z mnoha našich skvělých designových kousků. Jak ale vyladit svůj domov k dokonalosti? Sledujte náš magazín o bydlení a dozvíte se víc.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: