Masivní konferenční stolek Steven, 100cm

Akce
6 990 Kč –16 %
Masivní konferenční stolek Steven, 100cm 01
6 990 Kč –16 % 5 890 Kč 4 867,77 Kč bez DPH
Není skladem
Možnosti doručení

Velmi originální masivní konferenční stolek Steven je vyroben ze sheeshamu neboli palisandru. Vyveden je v přírodní barvě, aby byla zachována krása jeho zrna.

  • Konferenční stolek
  • Rozměry (DxVxŠ): 100 x 40 x 50cm
  • Barva: přírodní
  • Materiál: sheesham

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný konferenční stolek Steven, si jistě najde místo v každé domácnosti, kde je dbáno na kvalitu, funkčnost i dokonalý vzhled nábytku. Vyroben je ze dřeva sheesham, které vyniká mnoha vlastnostmi. Tento stůl je vyroben tak, že tvoří svou konstrukcí desku stolu i praktickou polici pod ní. Stůl nemá nohy, pokládá se přímo na podlahu. Jeho rozměry jsou 100 x 40 x 50 cm.

Sheesham a jeho výhody

Tvrdé dřevo Sheesham se používá především k výrobě nábytku jako jsou jídelní soupravy, skříňky, skříně a další drobné předměty. Tvrdé dřevo lze vyřezávat s větší snadností a je dostatečně odolné, aby vydrželo drsnou manipulaci i extrémní povětrnostní podmínky.

Sheesham je v Indii důležitým dřevem. Dřevo se používá k výrobě dveří, okenních rámů, nábytku, zejména skříní a mnoho dalšího. Buničina ze dřeva se také používá k výrobě papírů. Sheesham je vysoce odolný a trvanlivý a ve skutečnosti je odolný vůči rozkladu. Zejména jádrové dřevo je velmi trvanlivé a je známo, že má přirozený odpor vůči škůdcům. Nábytek musí koneckonců odolávat extrémním povětrnostním podmínkám a měl by být dostatečně odolný, aby vydržel hrubou manipulaci.

Jak na údržbu konferenčního stolku?

Výrobci nábytku používají Sheesham původem z Pákistánu, aby vytvořili zrnitý nábytek, dostatečně odolný, aby vydržel po celá desetiletí s náležitou péčí. Naštěstí lze tuto péči snadno provést. K uchování krásy dřeva nejsou zapotřebí žádné přísné chemikálie ani při dlouhých sezeních, kdy umažete stolek skvrnami. Péče o Sheesham vyžaduje pouze důsledné čištění a občasné leštění, aby se zachoval vzhled a dojem ze dřeva po celou dobu životnosti kusu.

  • Chraňte nábytek před přímým slunečním světlem a extrémními teplotami. Chraňte jej před zdroji tepla, jako jsou krby nebo radiátory. Udržujte stálou úroveň vlhkosti v místnosti, abyste zabránili rozšiřování a smršťování nábytku se změnami vlhkosti. Pokud v oblasti dochází k výrazným změnám vlhkosti, použijte zvlhčovač.
  • Udržujte povrch stolku suchý pomocí tácků a podložek pro horké předměty, jako jsou talíře nebo jiné nádobí. Veškeré tekutiny rozlité na nábytek okamžitě odstraňte tak, že tekutinu z povrchu odstraníte houbou.
  • Prach pravidelně odstraňujte. Odstraňte všechny předměty z povrchu dřeva tak, že je zvednete a neodsunujte. Otřete povrch nábytku hadříkem, který nepouští vlákna.

Masivní konferenční stolek Steven, 100cm 02

Ať už hledáte nábytek z libovolného luxusního materiálu, můžete se spolehnout na magazín o bydlení, který se vám bude za všech okolností snažit poradit s výběrem. Nechte se inspirovat našimi radami a tipy!

Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 20 kg
Druh dřeviny: sheesham/palisandr
Materiál: Dřevo
Typ: konferenční stolek
Rozměry (DxVxŠ): 100 x 40 x 50cm
Barva: přírodní
Materiál: sheesham

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: