Masivní konferenční stolek Kane, 110cm

Akce
9 190 Kč –17 %
Masivní konferenční stolek Kane, 110cm 01
9 190 Kč –17 % 7 590 Kč 6 272,73 Kč bez DPH
Není skladem
Možnosti doručení

POZOR ZMĚNA ODSTÍNU DESKY VIZ. 2. a 3. produktová fotografie.

Vyberte si tento masivní konferenční stolek Kane, pokud chcete vašemu interiéru dodat skutečně originální kousek nábytku. Jedná se o moderní konferenční stolek, který si pohrává s prvky industriálního designu. A to díky kovovým nohám, které v tomto případě mají nevšední tvar.

  • Konferenční stolek
  • Rozměry(DxVxŠ): 110 x 40 x 60-64cm
  • Barva: přírodní
  • Materiál: akát, kov
  • Tloušťka horní desky: 35mm

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní konferenční stolek Kane si vás jednoduše získá. Značně tomu napomáhá nádherná kresba exotického akátového dřeva, který byl využit na výrobu desky stolu. Je zde v přírodní barvě, což napomáhá tomu, aby kresba dřeva co nejlépe vynikla. Luxusní nábytek akát využívá poměrně často, protože se vyznačuje vysokou tvrdostí, a tedy velkou odolností. Původně se vyskytuje na středovýchodě USA, ale můžeme jej najít i u nás, kde je ovšem invazní rostlinou.

Co dělá tento kus nábytku nevšedním? Je to především kombinace s chladnou kovovou podestou, která vytváří ideální kontrast k teplému dřevu. Industriální provedení se tak rozhodne nezapře. Hledáte-li tedy nevšední masivní nábytek, právě s tímto kouskem nepochybně zabodujete. Při rozměrech 110 x 40 x 60-64 cm (DxVxŠ) nabídne ideální velikost pro většinu dispozic. Drobné odchylky v šířce pracovní desky jsou dány nepravidelnými tvary po delších hranách, které stylově kopírují kresbu dřeva.

Dřevěné lakované povrchy se vyznačují vcelku snadnou údržbou, na kterou vám postačí úterka z mikrovlákna nebo prachovka. Jednou ročně můžete použít některý vhodný vosk na dřevo, díky kterému získá potřební ochranný film a opět také své syté zářivé barvy.

Masivní konferenční stolek Kane, 110cm 03

Nebojte se při zařizování interiéru experimentovat. Škodí přílišná strohost i barvy utržené ze řetězu. Náš magazín o bydlení je tady proto, aby vám pomohl inspirativními nápady vytvořit snový interiér, který jste si vždy přáli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Záruka: 2 roky
Druh dřeviny: akát
Materiál: Dřevo, Kov
Typ: konferenční stolek
Rozměry (DxVxŠ): 110 x 40 x 60-64cm
Barva: přírodní
Materiál: akát, kov
Nevyplňujte toto pole:
KA Avatar autora Masivní konferenční stolek Kane 7.8.2022 19:40
Dobrý den, délka 110cm, výška 40 cm, šířka 60-64 cm - a tloušťka desky 35 mm tak už je zahrnuta ve výšce, či ještě výška plus tento rozměr? děkuji moc Kristina A.
Odpovědět