Masivní konferenční stolek Jake, 60cm

 
  • 1 z 6
 

Nespokojíte se jen tak s nějakým obyčejným konferenčním stolkem? Potom vás musí zaujmout konferenční stolek Jake z luxusní dřeviny sheesham.

Originalitu mu propůjčuje ruční výroba, díky které je každý konferenční stůl naprostý unikát. Nechte do vašeho obývacího pokoje vstoupit trochu exotiky.

  • Konferenční stolek
  • Rozměry (DxVxŠ): 60 x 40 x 60cm
  • Barva: přírodní
  • Materiál: sheesham

 

K dostání ve více rozměrech:

 

Dostupnost Na dotaz
4 190 Kč    
Kategorie Konferenční stolky
Záruka 2 roky
 

Masivní konferenční stolek Jake je tolik oblíbený mezi milovníky luxusního nábytku právě s ohledem na luxusní exotickou dřevinu, ze které je tento model vyroben. Tento exkluzivní nábytek do obývacího pokoje totiž přinese do vašeho interiéru exotické barvy, kterými je dřevina sheesham unikátní. Pokud vám samotný název dřeviny nic neříká, pak vězte, že se jedná o indický palisandr. Ve struktuře dřeva se prolínají zlatavě hnědé, červeno hnědé a tmavě hnědé odstíny, které se mísí s tóny fialové.

Jak bude váš konkrétní kus ve výsledku barevný tmavší nebo světlejší, to vždy záleží na nařezání dřeva. Díky tomu získáte výjimečně originální kus nábytku. Tyto konferenční stolky si můžete pořídit nejen v rozměru 60 x 40 x 60 cm (DxVxŠ), ale také ještě v menším nebo naopak ve větším provedení. Máte tak široké možnosti volby s ohledem na dispozici prostor, kde potřebujete tento exkluzivní kousek umístit.

Protože přírodní dřevo stolku je lakováno, je vhodné k údržbě použít vosk. Ten povrch ochrání a také zamezí jeho poškrábání. Získáte hladký povrch, který bude příjemný na dotek. Prach můžete setřít běžným způsobem, jako z každého nábytku, tedy nejlépe utěrkou z mikrovlákna, případně použijte prachovku.

Masivní konferenční stolek Jake

Rozhodujete-li se o nákupu některého z konferenčních stolků a nevíte si rady, náš magazín o bydlení vám poskytne cenné informace o luxusních materiálech, ze kterých můžete vybírat. Najdete tam také tipy k údržbě.

Typ konferenční stolek
Rozměry (DxVxŠ) 60 x 40 x 60cm
Barva přírodní
Materiál sheesham
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.