Masivní komoda Kate, 180cm

Akce
27 790 Kč –22 %
Masivní komoda Kate, 180cm 01
27 790 Kč –22 % 21 690 Kč 17 925,62 Kč bez DPH
Skladem (dodání 2 až 4 týdny)
Možnosti doručení

Moderní komoda v průmyslovém stylu, vyrobená z akátového dřeva. Zaujme na první pohled svým designem a díky své robustnosti se tak ihned stane dominantou celé místnosti.

  • Komoda
  • Rozměry (DxVxŠ): 180 x 80 x 45cm
  • Barva: přírodní, šedá
  • Materiál: akát, kov

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte rádi průmyslový styl? Trochu omšelé elegance, trochu průmyslového vzhledu - milovníci nostalgického stylu jistě rádi využijí tuto nabídku skvělé investice. Opticky exkluzivní kovový rám spolu s akátovým dřevem vytváří zajímavou kombinaci. Nadčasová komoda poskytne dostatek úložného prostoru uvnitř, zatímco z vnějšku zaujme každého hosta. Hodí se do obývacího pokoje, ale je také ideálním řešením pro studentské pokoje či pracovny. Rozměry komody jsou 180 x 80 x 45 cm. 3 zásuvky a 2 velké skříňky vytvářejí spoustu úložného prostoru.

Akát je pomalu rostoucí strom do výšky asi 30 m a průměru přes 100 cm, ale v Evropě dosahuje menších rozměrů. Zřídka roste rovně a je nejčastěji neválcovitý. Tenká kůra tvoří brzy hlubokou, retikulární kůru s šedohnědou barvou. Běl a tvrdá část dřeviny nejsou ostře ohraničené. Velmi úzká bílá a nažloutlá běl, zatímco čerstvé jádro je zelenožluté, rychle ztmavne na zlatohnědou barvu a v důsledku ostře vyznačených ročních přírůstků a zrnitého pruhu je velmi dekorativní.

Dřevo nemá charakteristickou chuť ani vůni. Dřevo je obvykle rovnozrnné, středně jemné struktury s ostrým kontrastem mezi porézní zónou raného dřeva a koherentní zónou pozdního dřeva. Akátové dřevo je velmi flexibilní, flexibilní a silné a svými mechanickými vlastnostmi v podstatě odpovídá dubovému dřevu.

Jak na údržbu komody ze dřeva?

Veškerý nábytek z akátu pochází z certifikovaných plantáží. Aby byla zachována krásná vrstva komody, musí být konzervována olejem na dřevo. U nového nábytku nechte olej zcela nasáknout. Opakujte tento postup několikrát, abyste mohli vsáknout dostatek oleje. Přebytečný olej lze snadno setřít. Pravidelnou údržbu dělejte vlhkým hadříkem s prostředkem na dřevěný nábytek.

Masivní komoda Kate

Ať už vybíráte novou komodu nebo hledáte konkrétní druh nábytku do bytu, určitě se podívejte na náš magazín o bydlení. Je plný inspirace i tipů, jak udržovat různé povrchy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komody
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 72 kg
Typ: komoda
Rozměry (DxVxŠ): 180 x 80 x 45cm
Barva: přírodní, šedá
Materiál: akát

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: