Masivní komoda Kate, 180cm

 
  • 1 z 6
 

Moderní komoda v průmyslovém stylu, vyrobená z akátového dřeva. Zaujme na první pohled svým designem a díky své robustnosti se tak ihned stane dominantou celé místnosti.

  • Komoda
  • Rozměry (DxVxŠ): 180 x 80 x 45cm
  • Barva: přírodní, šedá
  • Materiál: akát, kov
Dostupnost Skladem u dodavatele
21 890 Kč    
Kategorie Komody
Záruka 2 roky
 

Máte rádi průmyslový styl? Trochu omšelé elegance, trochu průmyslového vzhledu - milovníci nostalgického stylu jistě rádi využijí tuto nabídku skvělé investice. Opticky exkluzivní kovový rám spolu s akátovým dřevem vytváří zajímavou kombinaci. Nadčasová komoda poskytne dostatek úložného prostoru uvnitř, zatímco z vnějšku zaujme každého hosta. Hodí se do obývacího pokoje, ale je také ideálním řešením pro studentské pokoje či pracovny. Rozměry komody jsou 180 x 80 x 45 cm. 3 zásuvky a 2 velké skříňky vytvářejí spoustu úložného prostoru.

Akát je pomalu rostoucí strom do výšky asi 30 m a průměru přes 100 cm, ale v Evropě dosahuje menších rozměrů. Zřídka roste rovně a je nejčastěji neválcovitý. Tenká kůra tvoří brzy hlubokou, retikulární kůru s šedohnědou barvou. Běl a tvrdá část dřeviny nejsou ostře ohraničené. Velmi úzká bílá a nažloutlá běl, zatímco čerstvé jádro je zelenožluté, rychle ztmavne na zlatohnědou barvu a v důsledku ostře vyznačených ročních přírůstků a zrnitého pruhu je velmi dekorativní.

Dřevo nemá charakteristickou chuť ani vůni. Dřevo je obvykle rovnozrnné, středně jemné struktury s ostrým kontrastem mezi porézní zónou raného dřeva a koherentní zónou pozdního dřeva. Akátové dřevo je velmi flexibilní, flexibilní a silné a svými mechanickými vlastnostmi v podstatě odpovídá dubovému dřevu.

Jak na údržbu komody ze dřeva?

Veškerý nábytek z akátu pochází z certifikovaných plantáží. Aby byla zachována krásná vrstva komody, musí být konzervována olejem na dřevo. U nového nábytku nechte olej zcela nasáknout. Opakujte tento postup několikrát, abyste mohli vsáknout dostatek oleje. Přebytečný olej lze snadno setřít. Pravidelnou údržbu dělejte vlhkým hadříkem s prostředkem na dřevěný nábytek.

Masivní komoda Kate

Ať už vybíráte novou komodu nebo hledáte konkrétní druh nábytku do bytu, určitě se podívejte na náš magazín o bydlení. Je plný inspirace i tipů, jak udržovat různé povrchy.

Typ komoda
Rozměry (DxVxŠ) 180 x 80 x 45cm
Barva přírodní, šedá
Materiál akát
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.