Masivní komoda Alister, 140cm

Akce
28 490 Kč –22 %
Masivní komoda Alister, 140cm 01
28 490 Kč –22 % 22 190 Kč 18 338,84 Kč bez DPH
Není skladem
Možnosti doručení

Zajímavě řešené úložné prostory do vašeho obývacího pokoje v podobě prosklené a uzavřené části nabízí masivní komoda Alister. Jako materiál je použito akátové dřevo, které zde budete jistě obdivovat. Nábytek z akátu je jedním z nejhodnotnějších materiálů pro jeho výrobu. 

  • Komoda
  • Rozměry (DxVxŠ): 118 x 140 x 39cm
  • Barva: přírodní, černá
  • Materiál: akát, kov

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní komoda Alister je zajímavý designový kousek, který se bude ve vašem obývacím pokoji jistě vyjímat. Zejména na tom má zásluhu akátové dřevo, které je zde ponecháno ve své přírodní barvě. Můžete tak obdivovat jeho kresbu. Dřevo je spíše světlejší, přičemž je zde také zajímavý detail přes čelní spodní dvířka, který je proveden v černé barvě. Dřevěná komoda stojí na vyšších nohách, rovněž černé barvy. Nohy jsou kovové. Celkové rozměry komody jsou 118 x 140 x 39 cm (DxVxŠ). 

Z hlediska úložného prostoru zde najdete spodní dvířka, která nabízejí uzavřený vnitřní prostor rozdělený dále polici. Tento masivní nábytek nabízí pak vhorní části ale ještě prosklená dvířka, kde můžete uložit věci, které chcete mít na očích, ale přitom uložené tak, aby se na ně neprášilo. Typicky se může jednat o různé skleničky na nápoje či alkohol apod. Nápaditě řešený kousek, který oživí váš interiér. 

Chcete udržet nábytek co nejdéle v dobré kondici?

Také on vyžaduje nějakou péči, ale není to rozhodně nic složitého. Prach stírejte utěrkou z mikrovlákna a dřevu můžete jednou za rok dopřát navoskování speciálním voskem na dřevo. Právě tyto vosky zajistí dřevu ochranný film, takže dřevo ochrání před vnějšími vlivy a zachovají jeho barvu. 

Masivní komoda Alister, 140cm 04

Zařizujete si svůj nový interiér a hledáte prvky, které se v něm budou opravdu vyjímat? Potom se podívejte na náš magazín o bydlení, který je plný zajímavých nápadů pro vaše bydlení. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Komody
Záruka: 2 roky
Typ: komoda
Rozměry (DxVxŠ): 118 x 140 x 39cm
Barva: přírodní, černá
Materiál: akát, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: