Masivní jídelní stůl Lachlan, 200cm

Akce
33 690 Kč –26 %
Masivní jídelní stůl Lachlan, 200cm 01
33 690 Kč –26 % 24 990 Kč 20 652,89 Kč bez DPH
Skladem (dodání 2 až 4 týdny)
Možnosti doručení

Když přemýšlíte o elegantní a vytříbené jídelně, vaše myšlenky se obrátí k dřevěnému nábytku, a to jak pro jeho přirozenou vlastnost, tak přirozený a estetický vzhled. Krásný dřevěný jídelní stůl Lachlan spárovaný s pohodlnými židlemi nebo křesly je úžasnou kulisou pro čas strávený s rodinou.

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 200 x 77 x 100cm
  • Tloušťka desky: 60mm
  • Barva: hnědá, černá
  • Materiál: akát, kov 

K dostání ve více rozměrech:

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní jídelní stůl Lachlan nabízí více rozměrů. Tento model měří 200 x 77 x 100 cm. Deska stolu je vyrobená z akátového dřeva, silná 65 mm. Jedná se o velmi žádaný materiál na výrobu dřevěného nábytku. Akácie se řadí mezi rychle rostoucí rostliny a proto má méně kompaktní vlákna a měkčí dřevo. Přesto se jedná o velmi odolné a pevné dřevo, které je k výrobě nábytku ideální. Výrobky z akácie jsou ideální, když chceme sledovat ekonomickou stránku našeho nákupu, aniž bychom obětovali eleganci interiéru vybaveného dřevěným nábytkem.

Atmosféra vytvářená dřevěným nábytkem v interiéru je vždy sugestivní, ať už si vyberete klasické nebo moderní linie, možná v kombinaci se skleněnými deskami stolů, detaily z oceli nebo hliníku nebo jasnými barvami prostírání. Jídelní stůl Lachlan vyniká kombinací dřeva a kovových nohou stolu, které tvoří velmi stabilní konstrukci.

Dřevo je přírodní materiál a jako takové podléhá časovým změnám. Syntetické materiály zůstávají v průběhu let nezměněny, kromě snad změny barvy způsobené dlouhodobým vystavením slunci, zatímco dřevo se v průběhu času mění. A jak všichni víme, tento aspekt je cennou vlastností dřeva, díky čemuž je jedinečný. Akátové dřevo proto potřebuje trochu péče, aby mu pomohlo udržet si svoji krásu v průběhu let: zahrnuje několikrát ročně aplikaci konkrétních produktů a chemická technologie udělala velké kroky při vytváření produktů se snadnou aplikací a dlouhodobým účinkem.

Masivní jídelní stůl Lachlan, 180cm 04 

Ať už vybíráte nový jídelní stůl do jídelny nebo hledáte konkrétní druh nábytku do bytu, určitě se podívejte na náš magazín o bydlení. Je plný inspirace i tipů, jak udržovat různé povrchy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Typ: jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ): 200 x 77 x 100cm
Tloušťka desky: 60mm
Barva: hnědá, černá
Materiál: akát, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: