Masivní jídelní stůl Lachlan, 180cm

Akce
21 790 Kč –27 %
Masivní jídelní stůl Lachlan, 180cm 01
21 790 Kč –27 % 15 990 Kč 13 214,88 Kč bez DPH
Skladem (dodání 2 až 4 týdny)
Možnosti doručení

Masivní jídelní stůl Lachlan nabízí mnoho variant rozměrů. Díky tomu si snadno vyberete stůl, který bude splňovat vaše náročné požadavky. Tento stůl je vyroben z velmi kvalitního akátového dřeva, které je u nás stále populárnější dřevinou na výrobu nábytku.

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 180 x 77 x 90cm
  • Tloušťka desky: 35mm
  • Barva: hnědá, černá
  • Materiál: akát, kov 

K dostání ve více rozměrech:

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vybrat si vhodný jídelní stůl není snadné. Pokud vezmeme v úvahu výhody a nevýhody různých tvarů, můžeme vidět, jak jsou v mnoha případech úzce spojeny s typem použití, které je u stolu provedeno, a s poměrem rozměrů mezi stolem a místností. Kulaté stoly v obývacím pokoji vám umožní snadněji přidat místo u stolu při jakékoli příležitosti. Protože také nemají žádné hrany, jsou bezpečnější pro normální průchod, zejména v těsném prostředí. Pokud však musíte zvolit nejlepší řešení pro prostředí s lineárními geometrickými tvary, masivní stůl pro jídelny Lachlan u vám umožní dosáhnout větší rovnováhy a harmonie v místnosti. Abyste si mohli vybrat mezi kulatým jídelním stolem a čtvercovým stolem, musíte mít na paměti všechny aspekty, ať už jsou funkční nebo estetické.

Nikdy by se však nemělo zapomínat, že designový nábytek nejlépe kombinuje estetiku a funkčnost. Právě v případě stolů jako je masivní jídelní stůl Lachlan pro obývací část jsou tyto dva aspekty zásadní. Ať už si vyberete kulatý stůl nebo čtvercový stůl, rozhodnutí o koupi designového stolu znamená zaručit vysokou úroveň úspěchu vašeho jídelního prostoru. Masivní jídelní stůl Lahlan má rozměry 180 x 77 x 90cm, deska stolu je silná 35 mm.

Je však třeba zdůraznit, že pokud máte velké prostory, více než tvar, záleží na výběru materiálů, které je třeba vybrat také podle vybavení místnosti a jasu. Stůl, i když je základním prvkem jídelního prostoru, nelze izolovat od kontextu, ve kterém je umístěn: nábytek kolem něj, a zejména židle, mohou změnit vzhled a funkčnost stolu. Za tímto účelem musí být každý objekt vybrán s péčí a pozorností.

Masivní jídelní stůl Lachlan, 180cm 04 

Ať už vybíráte nový jídelní stůl do jídelny nebo hledáte konkrétní druh nábytku do bytu, určitě se podívejte na náš magazín o bydlení. Je plný inspirace i tipů, jak udržovat různé povrchy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Typ: jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ): 180 x 77 x 90cm
Tloušťka desky: 35mm
Barva: hnědá, černá
Materiál: akát, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: