Masivní jídelní stůl Lachlan, 160cm

Akce
20 890 Kč –17 %
Masivní jídelní stůl Lachlan, 160cm 01
20 890 Kč –17 % 17 290 Kč 14 289,26 Kč bez DPH
Není skladem
Možnosti doručení

Masivní jídelní stůl Lachlan pořídíte u nás hned ve třech různých velikostech. Díky tomu si snadno vyberete stůl, který bude dostatečně velký pro celou vaši rodinu. Jídelní stůl Lachlan je vyroben z velmi kvalitního akátového dřeva. To je u nás stále populárnější dřevinou na výrobu nábytku.

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 160 x 77 x 90cm
  • Tloušťka desky: 35mm
  • Barva: hnědá, černá
  • Materiál: akát, kov 

K dostání ve více rozměrech:

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akátový nábytek zahrnuje vnitřní i vnější nábytek vyrobený ze dřeva akátu. Tento strom původem z Austrálie a Afriky se od 18. století používá především při výrobě nábytku. Akátové dřevo nabízí některé ze stejných přírodních výhod jako teak, včetně odolnosti proti vlhkosti, tvrdosti a trvanlivosti. Tyto vlastnosti umožňují výrobcům nábytku vyrábět akáciový nábytek, který je velmi odolný a dobře snáší při venkovním použití. Akátové dřevo lze také označovat jako černé dřevo, proutí nebo železné dřevo. Masivní jídelní stůl Lachlan má desku silnou 35 mm a rozměry 160 x 77 x 90 cm.

Mnoho výrobců nábytku spoléhá při výrobě nábytku pro venkovní použití na akát, včetně piknikových stolů, lehátek a zahradních sad. Některé formy akátového nábytku připomínají tradiční proutí, ale obecně nabízejí větší odolnost proti vlhkosti, odolnost proti škůdcům a delší životnost. Z akácie lze také vyrobit interiérové ​​vybavení, včetně psacích stolů a samozřejmě jídelní stoly, jako je právě model Lachlan. Akátové dřevěné podlahy se také staly oblíbenou volbou pro majitele rezidenčních domů, kteří milují vzhled a vlastnosti akátu.

Akátový nábytek může mít širokou škálu povrchových úprav v závislosti na druhu použitého akáciového dřeva. Některé stromy této rodiny mají bledý a zlatý odstín, zatímco jiné mohou mít červený nebo jantarový povrch. Některé druhy akátu mají také tmavou barvu podobnou mahagonu. Jednou z hlavních výhod akátového nábytku je jeho přirozená trvanlivost. Toto dřevo je velmi tvrdé a je nepravděpodobné, že by při každodenním používání bylo poškozeno. Je také velmi těžký a vydrží časté používání.

Masivní jídelní stůl Lachlan, 180cm 04 

Ať už vybíráte nový jídelní stůl do jídelny nebo hledáte konkrétní druh nábytku do bytu, určitě se podívejte na náš magazín o bydlení. Je plný inspirace i tipů, jak udržovat různé povrchy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Typ: jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ): 160 x 77 x 90cm
Tloušťka desky: 35mm
Barva: hnědá, černá
Materiál: akát, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: