Masivní jídelní stůl Kelvin, 240cm (60mm)

Akce
48 490 Kč –20 %
Masivní jídelní stůl Kelvin, 60mm 01
48 490 Kč –20 % 38 890 Kč 32 140,50 Kč bez DPH
Není skladem
Možnosti doručení

Masivní jídelní stůl Kelvin je vyroben z dubového dřeva. Masivní dubové dřevo skrývá vznešenou atmosféru a vyzařuje majestátní klid, jehož rustikální přirozenost se přenáší na klima místnosti, v neposlední řadě prostřednictvím naolejovaného povrchu.

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 240 x 75 x 100cm
  • Tloušťka desky: 60mm
  • Barva: přírodní, černá
  • Materiál: dub, kov 

K dostání ve více rozměrech:

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S jídelním stolem Kelvin z masivního dubu vytvoříte ve své jídelně vhodné kontaktní místo. Majestát obsažený v dubu se přenese do vaší jídelny a potěší vaše návštěvníky, také díky světlému zrnu. Můžete si libovolně vybrat ze tří tlouštěk desky a vytvořit tak jedinečný charakter vašemu stolu. Objednejte si nový jídelní stůl z masivního dubu, který s vámi bude na celý život. Jeho rozměry jsou 240 x 75 x 100 cm.

Jídelní stoly jsou často vystaveny určitému zatížení. To může rychle vést ke známkám opotřebení rohů a hran. U stolu Kelvin z masivního dubového dřeva si vybíráte obzvláště odolný a pevný druh dřeva, který si poradí s téměř všemi výzvami a navíc vypadá dobře. Ať už jsou doma hosté, děti nebo rodiče, váš dubový stůl zvládne snadno všechny každodenní výzvy. Zkombinujte útulnost, extravaganci a trvanlivost v dubovém nábytku vyráběném ručně.

Dub použitý na výrobu tohoto stolu je velmi kvalitní materiál. Zatímco dubové zrno je klidné a harmonické, nahnědlá hra barev a malé větve tohoto dubu působí expresivně a živě. V obou formách je dub extrémně těžký, tvrdý a odolný. Dub je proto velmi vhodný pro konstrukci nábytku z masivního dřeva a nabízí vysokou úroveň odolnosti i v rušném domě. Lakovaný povrch stolu Kelvin byste měli často otírat vlhkým hadříkem. Desky a nohy stolu jsou často kombinovány s různými materiály, což vytváří vzrušující kontrast. I zde se používá převážně dřevo a kov. Jídelní stůl Kelvin má nohy vyrobené z masivního kovu, jsou velmi stabilní, ošetřené černou práškovou barvou. Kombinace dřeva a kovu působí velmi originálně, odlehčeně.

Masivní jídelní stůl Kelvin, 60mm 04 

Vybíráte nový nábytek do bytu či kanceláře? Není jednoduché si vybrat z nepřeberného množství možností, které nabízejí různé materiály a designy. Náš magazín o bydlení je tady proto, aby vám tento výběr co nejvíce usnadnil.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Typ: jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ): 240 x 77 x 100cm
Tloušťka desky: 60mm
Barva: přírodní, černá
Materiál: dub, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: