Masivní jídelní stůl Keanan, 180cm

Akce
19 790 Kč –17 %
Masivní jídelní stůl Keanan, 180cm 01
19 790 Kč –17 % 16 390 Kč 13 545,45 Kč bez DPH
Není skladem
Možnosti doručení

Masivní jídelní stůl Keanan je vyráběn ručně. Vybrat si můžete hned ze dvou rozměrů takový, který lépe přizpůsobíte možnostem a potřebám svého interiéru. Stůl je vyroben z akátového dřeva s nádhernou barevnou strukturou.

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 180 x 76 x 90cm
  • Tloušťka desky: 3,5cm
  • Barva: hnědá, černá
  • Materiál: akátkov

K dostání ve více rozměrech:

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý, kdo je za rovnost a miluje komunikaci, by si měl vybrat masivní jídelní stůl Keanan. Je však vhodné zvážit, jak velký stůl a pro kolik osob potřebujete. Počítejte pouze s každodenním počtem hostů, pokud rodinné sešlosti a oslavy pořádáte pouze jednou za čas. Aby mohli čtyři lidé pohodlně najít místo, potřebujete talíř o průměru 100 centimetrů, pro šest lidí by to mělo být alespoň o 20 centimetrů více. Jídelní stůl Keanan má rozměry 180 x 76 x 90 cm.

Obdélníkové stoly jako je masivní jídelní stůl Keanan lépe využívají výklenky a rohy. To je jistě jeden z důvodů, proč se tato forma v průběhu času etablovala. Takové stoly však nejsou společenské ve velkých skupinách, protože osoba sedící na předním konci musí zvýšit hlas, aby dosáhla na osobu naproti. Je ideální pro maximálně 6-8 členné skupinky lidí.

Masivní jídelní stůl Keanan je vyroben ze dřeva akácie, nohy jsou kovové. Akát pochází z USA, Afriky, Austrálie a prostřednictvím zalesňování také v Evropě patří do rodiny mimóz a má měkké zrno. Kromě toho je akáciové dřevo obzvláště tvrdé. Akácie jsou často keře, ale jsou také běžné jako stromy. Akáciové dřevo je velmi odolné a používá se při výrobě nábytku v exteriéru i interiéru. Díky vysoké hustotě zůstává dřevo bez škůdců a plísní. Kromě toho si akátové dřevo zachovává svoji odolnost i za nepříznivého počasí. Kromě toho je akáciové dřevo obzvláště vhodné pro výrobu rovného nábytku z masivního dřeva jako je právě jídelní stůl Keanan. Akátové dřevo je díky své tvrdosti a hustotě velmi snadno ošetřitelné. V zásadě zcela stačí otřít ušlechtilé dřevo velmi lehce navlhčeným hadříkem.

Masivní jídelní stůl Keanan, 160cm 04 

Vybíráte nový nábytek do bytu, na chalupu či do penzionu? Není jednoduché si vybrat z nepřeberného množství možností, které nabízejí různé materiály a designy. Náš magazín o bydlení je tady proto, aby vám tento výběr co nejvíce usnadnil.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Typ: jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ): 180 x 76 x 90cm
Tloušťka desky: 3,5cm
Barva: hnědá, černá
Materiál: akát, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: