Masivní jídelní stůl Keanan, 160cm

Akce
18 190 Kč –18 %
Masivní jídelní stůl Keanan, 160cm 01
18 190 Kč –18 % 14 990 Kč 12 388,43 Kč bez DPH
Není skladem
Možnosti doručení

Masivní jídelní stůl Keanan je velmi zajímavým a okouzlujícím modelem jídelního stolu. Je vyráběn ručně ze dřeva akácie. Každý vyrobený kus je tak naprostým originálem.

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 160 x 76 x 90cm
  • Tloušťka desky: 3,5cm
  • Barva: hnědá, černá
  • Materiál: akátkov

K dostání ve více rozměrech:

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní jídelní stůl Keanan je zajímavou alternativou pro moderní i tradiční zařízení. Stejně jako u délky stolu je u vhodného jídelního stolu rozhodující, jakou šířku si vyberete. Jako vodítko je třeba poznamenat, že jedna osoba může být pohodlně usazena v čele stolu. Šířka stolu nejméně 70 cm by tedy byla minimální, má-li se jednat o poměrně úzký stůl. Tuto šířku je třeba měřit mezi nohami stolu, abyste mohli pohodlně sedět. Pokud má na delší straně stolu sedět více osob, je vždy lepší započítat trochu větší šířku, aby bylo ponecháno dostatek místa sousedům stolu nalevo a napravo. Pravidlem pro šířku stolu je, že každá jídelní část potřebuje hloubku asi 40 cm. Pokud mají dva lidé sedět přímo naproti sobě, je nutná šířka stolu alespoň 80 cm. Masivní jídelní stůl Keanan má rozměry 160 x 76 x 90 cm. 

Stůl je vyroben z akátového dřeva. Je to dřevo s elegantním zrnem zanechává po sobě pevnost a tvrdost podobně jako dub. Akátové dřevo zaujme svou obrovskou odolností - uvnitř i venku. Kromě toho je zde jasný, elegantní vzhled a úžasně přirozený tón. Prostě dokonalý materiál pro moderní nábytek z masivního dřeva.

Akátové dřevo je nejen tvrdé a robustní, ale také velmi flexibilní a snadno se s ním pracuje. Přírodní materiál je jedním z mála druhů dřeva třídy odolnosti 1 a lze jej použít i venku bez impregnace. Houby, škůdci, počasí - žádný problém s nábytkem z akácie na balkoně, na zahradě nebo na terase. Rovněž se nemusíte obávat náročné péče. Černá robinie svým růstem a vzhledem připomíná akát, ale při bližším pohledu má s ním málo společného. Je to hlavně kvůli skutečnosti, že stromy patří k různým druhům rostlin. Botanici hovoří o akátu pouze pokud jde o skutečné akácie.

Masivní jídelní stůl Keanan, 160cm 04 

Ať už vybíráte nový jídelní stůl do jídelny nebo hledáte konkrétní druh nábytku do bytu, určitě se podívejte na náš magazín o bydlení. Je plný inspirace i tipů, jak udržovat různé povrchy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Typ: jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ): 160 x 76 x 90cm
Tloušťka desky: 3,5cm
Barva: hnědá, černá
Materiál: akát, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: