Masivní jídelní stůl Karl, 240cm

Akce
27 790 Kč –21 %
Masivní jídelní stůl Karl, 240cm 01
27 790 Kč –21 % 21 890 Kč 18 090,91 Kč bez DPH
Skladem (dodání 2 až 4 týdny)
Možnosti doručení

Stůl je jedním z nejčastěji používaných kusů nábytku v domě. Na nohách stolu nese veškerá jídla, domácí kancelář, domácí úkoly a hry pro děti a také setkání s rodinou a přáteli. Stůl by proto měl také splňovat řadu požadavků. Každý očekává, že jídelní stůl bude odpovídat nejen vybavení a individuálním potřebám, ale bude také odolný, robustní a stabilní, stejně jako je jídelní stůl Karl.

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 240 x 77 x 100cm
  • Tloušťka desky: 70mm
  • Barva: přírodní, černá
  • Materiál: mangové dřevokov

K dostání ve více rozměrech:

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní jídelní stůl Karl o rozměrech 240 x 77 x 100 cm je vyráběn ručně z mangového dřeva. Nohy jsou vyrobeny z kovu ošetřeného práškovou barvou, která zabraňuje korozi. Chcete-li najít dokonalý jídelní stůl, musíte nejprve zvážit, jakou velikost si můžete dovolit. Jakmile se rozhodnete, která velikost je pro vás nejvhodnější, dalším krokem je výběr materiálu a tvaru. Při hektickém hledání dokonalého modelu nezapomeňte sladit celou věc se stylem místnosti. Pokud vezmete v úvahu tyto čtyři nejdůležitější aspekty, můžete si být jisti, že váš nový jídelní stůl zaujme nejen svým komfortem, ale také dobře vypadá v zařízení.

Stůl se pyšní dokonalým vzhledem a nádhernou kresbou mangového dřeva. Mangové dřevo je vedlejším produktem ovocné sklizně manga. Mangové stromy jsou na plantáži asi 7-15 let, poté jsou rozřezány na velké kusy, sušeny a použity k výrobě nábytku. Mangový strom (Mangifera indica) původně rostl v Indii, ale dnes také ve Střední a Jižní Americe, Karibiku, Keni, Thajsku a dalších rovníkových oblastech světa. Může dorůst až do výšky 25 metrů a dosáhnout průměru kmene téměř jeden metr. Mangové dřevo je v českých domácnostech stále poměrně vzácné, přesto je masivní jídelní stůl Karl skvělou volbou do každého interiéru.

Mangové dřevo je relativně lehké, ale má dobrou hustotu. Proto je považováno za velmi stabilní a odolný druh dřeviny. Protože mangové dřevo je vedlejším produktem, je také udržitelnou a ekologickou surovinou. Mangové dřevo je obzvlášť tvrdé a hladké. Doporučuje se používat lakované dřevo, které ho chrání před škůdci a plísněmi. Mangové dřevo je jedním z moderních druhů dřeva, podobně jako borovice a teak. Dřevo stromu manga má jedinečné zrno a vypadá ve světle přírodní hnědé. Často můžete také vidět výrobky z mangového dřeva s tmavě hnědým strakatým zrnem.

Masivní jídelní stůl Karl, 240cm 04 

Ať už vybíráte nový jídelní stůl do jídelny nebo hledáte konkrétní druh nábytku do bytu, určitě se podívejte na náš magazín o bydlení. Je plný inspirace i tipů, jak udržovat různé povrchy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Typ: jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ): 240 x 77 x 100cm
Tloušťka desky: 70mm
Barva: přírodní, černá
Materiál: mango, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: