Masivní jídelní stůl Kai, 140cm

Akce
14 390 Kč –17 %
Masivní jídelní stůl Kai, 140cm 01
14 390 Kč –17 % 11 890 Kč 9 826,45 Kč bez DPH
Skladem (dodání 2 až 4 týdny)
Možnosti doručení

Stůl pro malou jídelnu by měl alespoň vyhovovat potřebám členů domácnosti, proto by měl být co do velikosti přizpůsoben jejich počtu. Zde je třeba si uvědomit, že pro jednu osobu by mělo být asi 55-60 cm obdélníkové desky stolu. Masivní jídelní stůl Kai pohodlně zvládne až 6 strávníků, aniž by si překáželi.

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 140 x 77 x 80cm
  • Tloušťka desky: 45mm
  • Barva: hnědá, černá
  • Materiál: sheesham, kov

K dostání ve více rozměrech:

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní jídelní stůl Kai má rozměry 140 x 77 x 80 cm, vyroben je ze sheeshamu, s kovovou konstrukcí. Kromě podpory sociální interakce mezi členy vaší rodiny vám posezení u jídelního stolu umožňuje každému jíst lépe. Je to proto, že s větší pravděpodobností budete věnovat pozornost svému jídlu a vychutnávat si to, co jíte, ve srovnání s tím, když sedíte před televizí a svému jídlu věnujete malou pozornost.

Dřevěné jídelní stoly jsou nejlépe známé svou odolností a pevností, zvláště pokud se rozhodnete pro jídelní stůl z masivního dřeva sheesham jako je masivní jídelní stůl Kai. Kvalitní stůl vyrobený z tvrdého dřeva může sloužit vaší rodině po celé generace, pokud je o něj řádně postaráno. Také nabízí silnou odolnost proti termitům a jinému hmyzu, což z něj činí trvalou investici pro váš domov.

O jídelní stůl Kai je potřeba náležitě pečovat. Malé částice prachu se mohou zdát neškodné, ale při dostatečném nahromadění mohou poškodit povrchovou úpravu vašeho dřevěného jídelního stolu. Ujistěte se, že jej alespoň jednou týdně ošetříte mírně navlhčeným hadříkem nebo hadříkem z mikrovláken, abyste prachové částice setřeli. Je důležité, abyste dřevěný jídelní stůl umístili mimo přímé sluneční světlo, protože generované teplo může způsobit štěpení nebo prasknutí dřeva. Také to může způsobit změnu barvy na dřevěném stole, což je nevratné v závislosti na hloubce penetrace zabarvení. Vlhkost může způsobit zmatek na vašem jídelním stole z masivního dřeva, proto nezapomeňte okamžitě otřít veškeré zbytky jídla nebo tekutin z jídelního stolu. Pokud na povrchu stolu zůstane kapalina, prosakuje povrchem a najde si cestu do dřeva. To může zanechat trvalý vodoznak nebo způsobit otok a poškození konstrukce vašeho dřevěného jídelního stolu

Masivní jídelní stůl Kai, 140cm 05 

Sháníte nový nábytek do vašeho bytu? Toužíte po ručně vyráběném nábytku nebo přemýšlíte nad novým zrcadlem? Náš magazín o bydlení je tady proto, aby vám přinesl užitečné rady a tipy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Typ: jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ): 140 x 77 x 80cm
Tloušťka desky: 45mm
Barva: hnědá, černá
Materiál: sheesham, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: