Masivní jídelní stůl Julian, 200cm

Akce
21 190 Kč –17 %
Masivní jídelní stůl Julian, 200cm 01
21 190 Kč –17 % 17 490 Kč 14 454,55 Kč bez DPH
Skladem (dodání 2 až 4 týdny)
Možnosti doručení

Dřevo bylo vždy považováno za elegantní a luxusní materiál. Nákup dřevěného stolu Julian lze považovat za skvělou investici. To je způsobeno vlastnostmi dřeva. Vyznačují se trvanlivostí a odolností. Dřevěný nábytek dokonale ladí s atmosférou domácího interiéru a působí dojmem útulnosti a tepla. Stravování u dřevěného stolu je obvykle spojeno s relaxací a pohodou, kterou chceme zažít ve společnosti našich blízkých.

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 200 x 76 x 100cm
  • Tloušťka desky: 45mm
  • Barva: přírodní, bílá, černá
  • Materiál: mangové dřevo, kov

K dostání ve více rozměrech:

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kromě toho stojí za zmínku, že dřevo je vždy v módě. Bez ohledu na to, zda uplynul rok, dva nebo deset let, bude masivní jídelní stůl Julian stále vypadat módně. Díky své univerzálnosti jeho deska z mangového dřeva pěkně ladí s doslova jakýmkoli stylem aranžmá. Bez ohledu na to, zda upřednostňujete klasiku nebo moderní minimalismus, uspořádání nábytku s tímto stolem bude důsledné a elegantní. Ručně vyráběný jídelní sůl Julian se pokaždé liší, protože každý kus dřeva má jinou kresbu a jinou strukturu.

Dřevo je teplé, navozuje vřelou a rodinnou atmosféru. Díky tomu vytvoříme atmosféru u stolu, která povede k posílení vazeb. Pokud jsme dosud neměli dřevěný stůl, pak když se objeví v jídelně, pocítíme rozdíl. S větší pravděpodobností budeme trávit více času u stolu, nejen při jídle. Dřevo jídelního stolu Julian podpoří dlouhé diskuse v malé skupině a vytvoří pocit bezpečí. Jeho rozměry jsou 200 x 76 x 100 cm. Pohodlně k němu usadíte větší počet osob.

I když bude stůl nejdůležitějším nábytkem v celé místnosti a zaměřujeme se především, nemůžeme zapomenout na židle. Musí odpovídat jídelnímu stolu Julian svým designem a velikostí. Poradíme vám, jak technicky sladit nábytek, pokud si nejste jisti nebo nemáte konkrétní estetické cítění. Výběr nábytku je však tak velký, že pokud chcete vytvořit něco jedinečného, ​​rozhodně stojí za to zvážit samostatný nákup stolu a židlí. Pořídit si originální a vkusný nábytek u nás můžete za velmi výhodné ceny.

Masivní jídelní stůl Julian, 160cm 05 

Ať už vybíráte nový jídelní stůl do jídelny nebo hledáte konkrétní druh nábytku do bytu, určitě se podívejte na náš magazín o bydlení. Je plný inspirace i tipů, jak udržovat různé povrchy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Typ: jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ): 200 x 76 x 100cm
Tloušťka desky: 45cm
Barva: přírodní, bílá, černá
Materiál: mango, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: