Masivní jídelní stůl Julian, 160cm

Akce
19 590 Kč –17 %
Masivní jídelní stůl Julian, 160cm 01
19 590 Kč –17 % 16 190 Kč 13 380,17 Kč bez DPH
Skladem (dodání 2 až 4 týdny)
Možnosti doručení

Pravděpodobně je spravedlivé předpokládat, že chcete, aby váš stůl posloužil rodině po mnoho let. Pokud se skutečně díváte na něco, co obstojí ve zkoušce času, zvažte masivní dřevěný stůl Julian, který je vyroben z mangového dřeva. Z dlouhodobého hlediska najdete masivní dřevo mnohem silnější a odolnější variantě než jeho protějšky z umělého dřeva (překližky a MDF). V naší nabídce najdete tento stůl ve dvou velikostech.

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 160 x 76 x 90cm
  • Tloušťka desky: 45mm
  • Barva: přírodní, bílá, černá
  • Materiál: mangové dřevo, kov

K dostání ve více rozměrech:

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jídelní stůl Julian s rozměry 160 x 76 x 90 cm se stane u vás doma nejen místem setkávání pro rodinu a přátele, ale také ústředním bodem. Jídelní stůl musí být dobře zpracovaný a silný, musí mít místo pro mnoho lidí a musí mít dobrou velikost pro většinu pokojů. Vzhledem k tomu, že jídelní stůl může být nákladnou investicí, budete si při hledání muset věnovat čas několika klíčovým kritériím. Stabilitu tomuto stolu dodává kovová konstrukce.

Při výběru nábytku pro váš domov je třeba znát dostupnost prostoru. Prohlédněte si velikost vaší jídelny nebo jídelního koutu, kde bude jídelní stůl Julian spolu se židlemi umístěn. Získáte tak představu o tom, zda se vám stůl do místnosti vejde bez problémů. V ideálním případě musí být vzdálenost mezi okrajem vašeho jídelního stolu a stěnou nebo jakýmkoli jiným kusem nábytku asi 50 cm. To vám umožní dostatek prostoru pro pohyb židle a dostatek prostoru při chůzi kolem stolu.

Výběr vysoce kvalitního a odolného materiálu je přímo spojen s dlouhodobou údržbou vašeho jídelního stolu. Pokud si vyberete dřevěný jídelní stůl Julian, odolnost mangového dřeva, ze kterého je vyroben, určitě oceníte. Výhodou vašeho jídelního stolu ze dřeva je, že dobře funguje i s dalšími dekory a materiály. O dřevěnou desku stolu je potřeba náležitě pečovat, především pokud dojde k polití stolu tekutinou, je potřeba ji co nejdříve ze stolu odstranit, aby nedošlo k nabobtnání či praskání desky.

Masivní jídelní stůl Julian, 160cm 05 

Chcete si pořídit nový nábytek do bytu či na chalupu? Náš magazín o bydlení je tady proto, aby vám přinesl užitečné rady a tipy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Typ: jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ): 160 x 76 x 90cm
Tloušťka desky: 45cm
Barva: přírodní, bílá, černá
Materiál: mango, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: