Masivní jídelní stůl Jerry, 220cm

Akce
37 090 Kč –20 %
Masivní jídelní stůl Jerry, 220cm 01
37 090 Kč –20 % 29 490 Kč 24 371,90 Kč bez DPH
Skladem (dodání 2 až 4 týdny)
Možnosti doručení

Existuje lepší pocit než rodina, která se shromažďuje kolem jídelního stolu a ztrácí pojem o čase při vzpomínce na své nejlepší zážitky? Pořídit si velký jídelní stůl znamená nejen rodinné sešlosti. Masivní jídelní stůl Jerry pořídíte u nás ve třech velikostech. Snadno jej tak přizpůsobíte konkrétní místnosti.

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 220 x 75 x 100cm
  • Tloušťka desky: 40mm
  • Barva: přírodní, černá
  • Materiál: damarovník, kov

K dostání ve více rozměrech: 

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní jídelní stůl Jerry přináší do interiéru pocit útulnosti. Vybrat si však správný jídelní stůl není jednoduché. Jídelní stůl musí mít především pevnou a odolnou strukturu, zapadnout do obytného prostoru a co je nejdůležitější: musí být navržen ve stylu, který je vám blízký. Důležitý je také rozpočet, který máte k dispozici. Nemůžete dělat kompromisy. Tento kus nábytku vás bude doprovázet každý den, po mnoho let. Masivní jídelní stůl Jerry má desku vyrobenou z damarovníku, který má vynikající odolnost a je investicí na desítky let. Jeho rozměry jsou 220 x 75 x 100 cm.

Damarovník velký (Shorea robusta L.) je druh velmi cenný pro život obyvatel Indie nebo sousedního Nepálu. Je to velmi vysoký strom dorůstající do výšky 50 m, s rovným kmenem a kruhovou deštníkovitou korunou. Ukazuje se, že se nejedná pouze o vynikající dřevěný materiál používaný při stavbě nových zařízení nebo topného paliva, ale především o zdroj potravy pro lidi a zvířata. Semena tohoto stromu se používají například k pečení chleba a po vhodném zpracování se používají jako krmivo pro zvířata.

Dřevo je tmavé, červené až hnědé barvy. Jako exotický druh se vyznačuje vysokou odolností a tvrdostí. Je těžký a odolný vůči ničivým účinkům termitů. Obrábění je problematické při soustružení a hoblování. Problémem není tvrdost samotného dřeva, ale také jeho množství pryskyřice. Masivní jídelní stůl Jerry vám vydrží skutečně po mnoho let. Jako jiný nábytek z exotických dřevin, jej nevystavujte přímému slunečnímu záření a neměl by stát v blízkosti topení, kamen či krbu.

Masivní jídelní stůl Jerry, 200cm 04

Vybíráte si do své domácnosti zcela nový nábytek a nevíte, kde začít s výběrem? Náš magazín o bydlení je tady proto, aby vám tento výběr co nejvíce usnadnil. Dozvíte se mnoho užitečných rad a tipů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 158 kg
Typ: jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ): 220 x 75 x 100cm
Tloušťka desky: 40mm
Barva: přírodní, černá
Materiál: damarovník, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: