Masivní jídelní stůl Jerry, 180cm

Akce
30 890 Kč –21 %
Masivní jídelní stůl Jerry, 180cm 01
30 890 Kč –21 % 24 390 Kč 20 157,02 Kč bez DPH
Skladem (dodání 2 až 4 týdny)
Možnosti doručení

Jídelní stoly jsou jedním kusem nábytku, který je v našich domovech zaručeně tahounem. Zřídka se používají pouze jako povrch, ze kterého se můžete najíst a staly se místem pro práci, místem pro shromažďování a pro účast na rodinných aktivitách, jako ruční tvorba s vašimi malými dětmi. Je samozřejmé, že vybrat si ideální jídelní stůl pro váš domov se vyplatí, protože je velkou investicí.

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 180 x 75 x 100cm
  • Tloušťka desky: 40mm
  • Barva: přírodní, černá
  • Materiál: damarovník, kov

K dostání ve více rozměrech: 

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Existuje spousta důvodů, proč byste chtěli vylepšit svůj zážitek z jídelního stolu. Masivní jídelní stůl Jerry o délce 180 cm vnese do vašeho interiéru zcela nový nádech.  Jeho rozměry jsou 180 x 75 x 100 cm. Deska stolu je vyrobena z damarovníku, 40 mm silná. Nohy tvoří kovovou základnu a udržují velkou stabilitu stolu.

Jídelní stůl, který si vyberete, musí hostům umožnit nejen pohodlné sezení, ale také dostatek prostoru, kde mohou chodit. Pokud nevíte, jak vybrat perfektní jídelní stůl pro vaši rodinu, obraťte s bez obav na nás, poradíme vám. Tvar jídelní desky a nožiček bude mít velký vliv na to, jak bude fungovat a jak bude vypadat v jídelně. Jídelní stůl Jerry je obdélníkového tvaru. Tento model stolu je k dispozici v různých šířkách, takže se hodí k úzkým i širokým místnostem. Vzhledem k tomu, že mohou být navrženy s větší délkou, jsou tou nejlepší volbou, kterou si můžete vybrat, pokud si přejete pořádat velká setkání při jídle.

Damarovník neboli Shorea robusta je velký, listnatý strom vysoký až 50 m a široký až 5 m. Jedná se o výjimečné velikosti a za normálních podmínek stromy S. robusta dosahují výšky asi 18-32 a obvodu 2-3 m. Kmen je čistý, rovný a válcovitý, ale často nesoucí boční větve. Damarovník je jedním z nejdůležitějších zdrojů dřeva z tvrdého dřeva v Indii, s tvrdým hrubozrnným dřevem, které je při čerstvě řezu světlé barvy a po vystavení tmavě hnědé. Dřevo je pryskyřičné a odolné a je vyhledávané pro stavbu, i když není vhodné pro hoblování a leštění, přesto je žádané při výrobě nábytku.

Masivní jídelní stůl Jerry, 200cm 04

Toužíte po nové kuchyni, nábytku do předsíně nebo po nové sedačce? Zorientovat se v dnešních trendech může být pro někoho náročné. Náš magazín o bydlení je tady proto, aby vám tento výběr co nejvíce usnadnil.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 158 kg
Typ: jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ): 180 x 75 x 100cm
Tloušťka desky: 40mm
Barva: přírodní, černá
Materiál: damarovník, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: