Masivní jídelní stůl Hamish, 300cm

Akce
53 590 Kč –25 %
Masivní jídelní stůl Hamish, 300cm 01
53 590 Kč –25 % 39 990 Kč 33 049,59 Kč bez DPH
Není skladem
Možnosti doručení

Hledáte jídelní stůl, ke kterému se vejde i velká rodina? Masivní jídelní stůl Hamish je dlouhý 300 cm a vaše požadavky do puntíku splní. Navíc je vyráběn ručně z kvalitního exotického dřeva, takže vám poslouží po mnoho let.

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 300 x 76 x 100cm
  • Tloušťka desky: 60mm
  • Barva: přírodní
  • Materiál: akát, kov

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jídelní stůl Hamish je vyroben z lakovaného akátového dřeva. Originální medový odstín stolu a kovového rámu odliší více než jeden interiér. Deska stolu má přírodní vlnitý povrch a je silná 60 mm. Jeho rozměry jsou 300 x 76 x 100 cm.

Tento nádherný jídelní stůl má kovové nohy, které tvoří pevnou konstrukci. Vejde se k němu až 8 osob. Působivé příčné nohy poskytují vzrušující kontrast k masivnímu, ale ušlechtilému vzhledu desky stolu. Díky tomu stůl získává kouzlo a zdůrazňuje moderní průmyslový vzhled. Stůl s pevným rámem stolu vytváří rovnováhu mezi moderním a klasickým stylem. Jako přírodní produkt je každý ručně vyráběný stůl jedinečný a individuální. Nerovnoměrnost, existující zářezy nebo praskliny jsou možné a vytvářejí originalitu. Stávající trhliny jsou spojeny a stabilizovány během výrobního procesu spoji ze stejného dřeva. Může se tedy stát, že existují barevné rozdíly.

Pokud chcete, aby vám jídelní stůl vydržel skutečně po mnoho let, je potřeba o něj náležitě pečovat. Dřevěný nábytek je ozdobou téměř každého bytu. Problém je v tom, že dřevo je poměrně náročný a obtížně udržovatelný materiál, který v případě kontaktu s nevhodnými čisticími prostředky, čisticími prostředky nebo vodou nenávratně ztrácí lesk. Než začneme jídelní stůl Hamish čistit, jeho povrch důkladně zbavte prachu. Můžete to udělat pomocí vysavače se špičkou se speciálním kartáčem. Díky tomu se důkladně zbavíme prachu ze všech koutů nábytku - což je obzvláště důležité. Rovněž se doporučuje důkladně odmastit povrch stolu, což lze provést vodou s mýdlovými vločkami nebo saponátem na nádobí. Připravte směs v misce, poté do ní ponořte hadřík a důkladně ho vymačkejte. Voda je pro dřevěný nábytek škodlivá, proto je nejlepší ji otírat pouze vlhkým, nikoli mokrým hadříkem. Je také důležité na konci otřít povrch nábytku.

Masivní jídelní stůl Hamish, 300cm 05

Je vašim snem krásně vybavená ložnice nebo dětský pokoj? Zorientovat se v dnešních trendech nábytku může být pro někoho náročné. Náš magazín o bydlení je tady proto, aby vám tento výběr co nejvíce usnadnil.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 158 kg
Typ: jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ): 300 x 76 x 100cm
Tloušťka desky: 60mm
Barva: přírodní
Materiál: akát, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: