Masivní jídelní stůl Greg, 200cm

Akce
21 190 Kč –17 %
Masivní jídelní stůl Greg, 200cm 01
21 190 Kč –17 % 17 490 Kč 14 454,55 Kč bez DPH
Skladem (dodání 2 až 4 týdny)
Možnosti doručení

Akátové dřevo je jedním z nejoblíbenějších druhů pro výrobu nábytku. Masivní jídelní stůl Greg představuje kombinaci ušlechtilé krásy a kvality. Zakoupíte jej u nás ve dvou různých velikostech.

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 200 x 77 x 100cm
  • Tloušťka desky: 45mm
  • Barva: přírodní, zlatá
  • Materiál: akát, kov 

K dostání ve více rozměrech:

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý okamžik strávený u jídelního stolu Greg bude jedinečný. Stůl je vyroben z masivního akáciového dřeva, které inspiruje svým přírodním zrněním a nerovnostmi. Jednoduchá a přirozená elegance pro milovníky přírodních prvků v interiéru. Velký stůl se stane ústředním bodem v každém interiéru. Jeho rozměry jsou 200 x 77 x 100 cm. Usadit k němu můžete až 6 osob.

Jídelní stůl Greg je vyráběn ručně, proto mohou být jednotlivé kusy mírně odlišné. Všechny nerovnosti a praskliny jsou dílem přírody. Stůl Greg má desku silnou 45 mm, stojí na čtyřech dřevěných nohách, které nejsou nijak propojeny. Nohy jsou doplněny o kování z kovu.

Akátové či akáciové dřevo, ze kterého je stůl vyráběn, je velmi populární a pevný materiál. Těží se ze stromu Robinie černé. Robinia se vyznačuje neválcovitým tvarem a zřídka roste rovně. Roste poměrně pomalu a dosažení požadované velikosti obvykle trvá mnoho let. Robinia akát má tenkou šedou nebo mírně hnědou kůru. Bělové dřevo tohoto druhu nemá jasně oddělené bělové dřevo od jádrového dřeva. První z nich je v čerstvém stavu nažloutlá, zatímco druhá má mnohem tmavší žlutou barvu a na některých místech přechází do světle hnědého odstínu. Díky jasnému a charakteristickému vzoru je akáciové dřevo vysoce dekorativní. Acacia nemá snadno vnímatelnou a rozeznatelnou chuť a vůni. Toto dřevo je poddajné a pružné, je obtížné jej poškodit, proto se robinia často srovnává s dubem, který má velice podobné vlastnosti. Nejtvrdší dřevo pěstované na plantážích ve střední a východní Evropě. Díky své výjimečné odolnosti vůči povětrnostním podmínkám a velmi vysoké odolnosti je ideální pro zahradní i interiérový nábytek. 

Masivní jídelní stůl Greg, 200cm 04

Rekonstruujete své bydlení? Pak nezapomeňte vyměnit také nábytek. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce a aktuálních trendech v bydlení. Náš magazín o bydlení je tady proto, aby vám tento výběr co nejvíce usnadnil.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 158 kg
Typ: jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ): 200 x 77 x 100cm
Tloušťka desky: 45mm
Barva: přírodní, zlatá
Materiál: akát, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: