Masivní jídelní stůl Ben, 140cm

 
  • 1 z 5
 

Tento stůl je jedním za našich klasických jídelních stolů z masivu. Řadí se mezi středně velké až velké jídelní stoly a je vyroben z kvalitního masivního dřeva zvaného sheesham.

Stůl můžete doplnit o židle do jídelny z naší nabídky.

  • Jídelní stůl z masivu
  • Rozměry (DxVxŠ): 140 x 75 x 90cm
  • Barva: přírodní
  • Materiál: sheesham

 

K dostání ve více rozměrech:

 

Dostupnost Skladem u dodavatele
8 990 Kč    
Kategorie Jídelní stoly
Záruka 2 roky
 

Pokud sháníte opravdu kvalitní jídelní stůl, je model Ben tou správnou volbou. Se svými rozměry 140 x 75 x 90 cm se řadí mezi středně velké až velké jídelní stoly. Přírodní vzhled a nijak zvlášť upravený povrch (kromě ochranné vrstvy laku) nechává na 100% vyniknout kvalitnímu sheeshamu, ze kterého je vyroben.

Kvalitní jídelní stůl je základ dobré domácnosti. Trávíme u něj spoustu času ať už u oběda se svými blízkými, nebo jen při psaní domácích úkolů se svými dětmi. Proto bychom neměli na tak důležité položce šetřit a dopřát si opravdu kvalitní kousek. Přeci jen takový jídelní stůl z masivu vydrží dlouhá léta.

Jak pečovat o jídelní stůl z masivu

Chcete, aby stůl vydržel co nejdéle v té nejlepší kondici? Máme pro vás hned několik tipů.

  • Utírejte prach či jiné nečistoty měkkým hadříkem (popřípadě prachovkou), který není z hrubého materiálu. Zamezíte tak mechanickému odření desky stolu.
  • K čištění jejího povrchu nikdy nepoužívejte agresivní chemikálie, či podobné abrazivní čistící prostředky. Dřevo stále pracuje a takový chemický čistič by jej mohl nenávratně poškodit.
  • Vyhněte vlhkému prostředí a zároveň místu, v jehož blízkosti je umístěno topné zařízení. V obou případech totiž může dojít k deformaci a popraskání.

 

 
Jídelní stůl z masivu, 120cm

Vyznat se ve všech materiálech, povrchových úpravách a dalších věcech, související s nábytkem, není jednoduché. Proto jsme pro vás připravili magazín o bydlení, kde najdete nejen inspiraci, ale také rady a tipy jak pečovat o svůj nábytek.

Typ jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ) 140 x 75 x 90cm
Barva přírodní
Materiál sheesham
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.