Masivní jídelní stůl Ben, 120cm

 
  • 1 z 5
 

Jídelní stůl Ben je jedním za našich klasických jídelních stolů z masivu. Řadí se mezi středně velké stoly a je vyroben z kvalitního masivního dřeva zvaného sheesham.

Stůl můžete doplnit o židle do jídelny z naší nabídky.

  • Jídelní stůl z masivu
  • Rozměry (DxVxŠ): 120 x 75 x 80cm
  • Barva: přírodní
  • Materiál: sheesham

 

K dostání ve více rozměrech:

 

Dostupnost Skladem u dodavatele
6 990 Kč    
Kategorie Jídelní stoly
Záruka 2 roky
 

Vyberte si jídelní stůl přesně podle vašich představ. Při výběru nehraje roli jenom jeho velikost a výška, ale i materiál, ze kterého je vyroben. Populární klasickou je jídelní stůl masiv. Ten má hned několik předností. Tou první je rozhodně design. Je vyrobený ze surového dřeva, které je díky letokruhům v podstatě vždy originálním kusem. Opomíjet nelze také na to, že dřevo je přírodním materiálem což je také důvod, proč je jídelní stůl z masivu tak populárním řešením. Samozřejmostí je také bohatý výběr různých variant, o čemž se můžete na našem eshopu přímo přesvědčit.

Dále masivní jídelní stůl zaujme také svou kvalitou. Je odolný a hravě vydrží i každodenní používání. Právě kvalita použitého dřeva se odráží na jeho barevné i tvarové stálosti, ale i na celkové dlouhé životnosti. Jídelní stůl masiv je řešením, pokud hledáte stůl který vydrží opravdu dlouhé roky. Zakládáme si na tom, abychom prodávali výhradně jenom kvalitní nábytek, se kterým budou naši zákazníci maximálně spokojeni.

Jak se starat o jídelní stůl

Chcete, aby stůl vydržel co nejdéle v té nejlepší kondici? Máme pro vás hned několik tipů.

  • Utírejte prach či jiné nečistoty měkkým hadříkem (popřípadě prachovkou), který není z hrubého materiálu. Zamezíte tak mechanickému odření desky stolu.
  • K čištění jejího povrchu nikdy nepoužívejte agresivní chemikálie, či podobné abrazivní čistící prostředky. Dřevo stále pracuje a takový chemický čistič by jej mohl nenávratně poškodit.
  • Vyhněte vlhkému prostředí a zároveň místu, v jehož blízkosti je umístěno topné zařízení. V obou případech totiž může dojít k deformaci a popraskání.

 

 
Jídelní stůl z masivu, 120cm

Sledujte náš magazín o bydlení, kde najdete jak podrobné informace o materiálech, které jsou použity k výrobě našeho nábytku, tak inspiraci a užitečné rady a tipy.

Typ jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ) 120 x 75 x 80cm
Barva přírodní
Materiál sheesham
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.