Luxusní police Victoria, 2ks

Akce
4 090 Kč –17 %
Luxusní police Victoria, 2ks 01
4 090 Kč –17 % 3 390 Kč 2 801,65 Kč bez DPH
Skladem (dodání 2 až 4 týdny)
Možnosti doručení

Vysoce estetické jsou luxusní police Victoria, které prodáváme hned po 2 kusech v různých velikostech. Jedná se o moderní police, což je patrné už z jejich nevšedního tvaru, který rozhodně umí zaujmout. Tvar obou polic je šestistěn, a tak lze předměty umístit dovnitř i na police. 

  • Moderní police
  • Větší police (DxVxŠ): 45 x 40 x 30cm
  • Prostor většího (DxVxŠ): 20 x 35 x 30cm
  • Menší police (DxVxŠ): 40 x 35 x 30cm
  • Prostor menšího (DxVxŠ): 18 x 30 x 30cm
  • Barva: přírodní
  • Materiál: sheesham

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní police Victoria má 2 díly, jeden větší a jeden menší. Díky tomu můžete vytvořit velmi estetickou a nevšední dekoraci, což je dáno už tvarem samotných polic. Jedná se o police do obýváku, které nejsou na pověšení, ale na postavení do prostoru. Můžete do nich umístit třeba knihy, dekorativní předměty, nahoru zase postavíte třeba vonnou svíčku či katalytickou lampu pro romantické chvíle a provonění interiéru. Větší police má rozměry 45 x 40 x 30 cm (DxVxŠ), menší police potom 45 x 35 x 30 cm (DxVxŠ). 

Materiálem, který byl použit na výrobu těchto polic je indický palisandr, který k vám přinese dálky indického subkontinentu. Tato dřevina, který se používá na výrobu nábytku, nese název sheesham a má nádhernou strukturu, kterou zde můžete do sytosti obdivovat díky přírodní povrchové úpravě. Právě čisté provedení nic neubírá na úchvatné kresbě, kterou toto dřevo má. 

Povrch těchto dřevěných polic je nejlepší udržovat ideálně utěrkou z mikrovlákna, kterou setřete prach. Můžete použít ale také klasickou prachovku. Vyhněte se agresivním čističům, ostatně větší znečištění než od prachu se u tohoto druhu nábytku ani nepředpokládá. Dřevo můžete jednou ročně navoskovat, aby získalo potřebnou ochranu. 

Luxusní police Victoria, 2ks 03

Inspirativní nápady a informace o nábytku i materiálech, které se v luxusním interiéru používají, vám přináší náš magazín o bydlení. Pravidelně vám v něm přinášíme zajímavé články o bytovém designu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Police a regály
Záruka: 2 roky
Typ: masivní police
Větší police (DxVxŠ): 45 x 40 x 30cm
Menší police (DxVxŠ): 40 x 35 x 30cm
Barva: přírodní
Materiál: sheesham

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: