Luxusní konferenční stolek Samuel, 75cm

Akce
7 990 Kč –16 %
Luxusní konferenční stolek Samuel, 75cm 01
7 990 Kč –16 % 6 690 Kč 5 528,93 Kč bez DPH
Skladem (dodání 2 až 4 týdny)
Možnosti doručení

Proč by vás měl zaujmout právě luxusní konferenční stolek Samuel? Především pokud jste milovníky industriálního designu, jedná se o aktuální must-have provedení, které je skutečným interiérovým trendem. Konferenční stolek kombinuje jednoduché čisté linie kovových nohou, na kterých je masivní deska.

  • Konferenční stolek
  • Rozměry velký stůl(DxVxŠ): 75 x 41 x 75cm
  • Rozměry malý stůl(DxVxŠ): 65 x 35 x 65cm
  • Barva: přírodní
  • Materiál: akát, kov

K dostání ve více variantách:

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní konferenční stolek Samuel vám představuje osvědčeně pojatou kombinaci kovu a dřeva. Kovové nohy podpírají masivní akátovou desku, která je vyvedena v přírodní barvě. Díky tomu také vyniká jedinečná kresba tohoto dřeva, pro nějž je domovinou středovýchod USA. Jedná se o tvrdé dřevo, které se velmi často používá právě na luxusní nábytek. S dřevěnou deskou dobře ladí černé kovové nohy, které hrají na notu industriálního designu.

Desku stolku tvoří dva nezávislé segmenty, kdy větší z nich je o rozměru 75 x 41 x 75 cm a menší z nich má potom rozměr 65 x 35 x 65 cm (DxVxŠ). Největší délka je tedy 75 cm, ale můžete si u nás zakoupit také variantu 110 cm, kterou máme rovněž v nabídce. Jedná se o kvalitní nábytek, kdy jeho tmavší provedení krásně vynikne zejména na světlé podlaze. S doladěním spolu s vaším interiérem si ale jistě už poradíte sami.

Ptáte se, jak udržovat exkluzivní povrchy? Vzhledem k tomu, že se jedná o klasický lakování povrch, je ideální používat na něj úterku z mikrovlákna, která se vyznačuje tím, že nepoškrábe lak. Použít můžete ale také prachovku, která na běžnou údržbu stačí. Jednou ročně je vhodné provést voskování dřeva.

Luxusní konferenční stolek Samuel, 75cm 02

Zařizování interiéru není nikdy jednoduché, protože okolo máme tolik inspirace. Chcete-li si udělat jasno v luxusních materiálech a designech, je tady náš magazín o bydlení. Vytvořte si svůj interiér skutečně exkluzivní!

Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Záruka: 2 roky
Druh dřeviny: akát
Materiál: Dřevo, Kov
Typ: konferenční stolek
Rozměry velký stůl(DxVxŠ): 75 x 41 x 75cm
Rozměry malý stůl(DxVxŠ): 65 x 35 x 65cm
Barva: přírodní
Materiál: akát, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: