Luxusní konferenční stolek Boris, 105cm

Akce
8 590 Kč –19 %
Luxusní konferenční stolek Boris, 105cm 01
8 590 Kč –19 % 6 990 Kč 5 776,86 Kč bez DPH
Není skladem
Možnosti doručení

Konferenční stolek, který je moderní a stylově řešený, je nejen funkčním a elegantním prvkem interiérového designu, ale také atraktivním dekorativním akcentem. Takový kus nábytku, jako je luxusní konferenční stolek Boris upoutá pozornost hostů a dá každému pokoji osobitý charakter.

  • Konferenční stolek
  • Rozměry(DxVxŠ): 105 x 40 x 55cm
  • Barva: přírodní, černá
  • Materiál: mangové dřevo, kov

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní konferenční stolek Boris je kus nábytku z masivního dřeva a oceli. Ekologický charakter tohoto modelu zdůraznil zajímavý motiv na desce stolu. Deska stolu je vyrobena z masivního mangového dřeva ručně, ve tvaru obdélníku, upoutá pozornost originálními letokruhy, drobnými nerovnostmi a rozmanitými přírodními barvami. Deska stolu má dokonalé hrany. Dřevo je pečlivě a efektivně dokončeno a chráněno před poškozením. Základna desky stolu, tj. nohy, je vyrobena z konstrukční oceli a je práškově potažena černou barvou.

Tento atraktivní konferenční stolekrozměry 105 x 40 x 55 cm. Tento jedinečný produkt na sebe okamžitě upoutá nejen vaši pozornost. Zajímavým doplňujícím prvkem je černá konstrukce z kovu, na které spočívá tělo vyrobené ručně z masivního mangového dřeva. TV stolek Boris je velmi praktický a originální.

Ručně vyráběný nábytek je kvalitní nábytek, který nevyžaduje neustálou péči. Toto dřevo je odolné vůči vlhkosti a vyžadují pouze základní péči. Neumisťujte nábytek do blízkosti tepelných zdrojů - topení, krbu nebo kamnům, exotické dřevo je obzvláště náchylné k vysychání. Stejně tak by neměl být stůl vystaven přímým slunečním paprskům, aby nedošlo k poškození a vyblednutí desky. Pravidelně z něj otírejte prach měkkým hadříkem - suchým nebo namočeným v teplé vodě a jemném čisticím prostředku.

Luxusní konferenční stolek Boris, 105cm 03

Jste plně ponořeni do zařizování nového interiéru? V tom případě vás nasměrujeme na magazín o bydlení, kde se vám snažíme pravidelně přinášet zajímavé tipy pro váš domov.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Záruka: 2 roky
Druh dřeviny: mango
Materiál: Dřevo, Kov
Typ: konferenční stolek
Rozměry (DxVxŠ): 105 x 40 x 55cm
Barva: přírodní, černá
Materiál: mangové dřevo, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: