Luxusní komoda Anisha, 140cm hnědá

Akce
33 090 Kč –21 %
Luxusní komoda Anisha, 140cm hnědá 01
33 090 Kč –21 % 26 090 Kč 21 561,98 Kč bez DPH
Není skladem
Možnosti doručení

Máte rádi neobyčejné a stále vám ve vašem prostředí chybí trochu úložného prostoru? Pak je luxusní komoda Anisha skvělou volbou pro váš domov.

  • Komoda
  • Rozměry (DxVxŠ): 95 x 141 x 42cm
  • Barva: hnědá, černá
  • Materiál: mangové dřevo, kov

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní tělo ze dřeva manga ve vzrušující hnědé barvě spočívá na jednoduchém kovovém rámu v černé barvě. Vrcholem desky je však bezesporu propracovaná 3D řezba, která je připevněna na přední straně. Organické tvary jako by tekly po povrchu a inspirovaly svým neobyčejným vzhledem a dojmem. Rozměry komody jsou 95 x 141 x 42cm.

Ale není to jen vzhled komody Anisha, který od prvního okamžiku inspiruje. Slibný je také interiér. Za komplikovaně navrženými dveřmi jsou tři velké přihrádky v přírodním vzhledu mangového dřeva. Je zde tedy dostatek místa pro uložení nádobí, knih nebo sklenic a také lahví s vínem, které jsou mimo dohled. Vše můžete mít pečlivě uloženo na jednom místě. Jelikož se jedná o přírodní produkt, je každý vyrobený model komody naprosto jedinečný. Nerovnoměrnost, barevné přechody, charismatické uzlové díry, praskliny nebo dokonce rozměrové rozdíly jsou možné a vytvářejí originalitu a vytvářejí kouzlo masivního dřeva. Žádný z nich není důvodem k reklamaci.

Mangové dřevo je vedlejším produktem sklizně ovoce manga. Mangovníky jsou na plantáži asi 7–15 let, poté jsou rozřezány na velké kusy, sušeny a použity k výrobě nábytku. Mangovník (Mangifera indica) původně rostl v Indii, ale nyní také ve Střední a Jižní Americe, Karibiku, Keni, Thajsku a dalších rovníkových oblastech světa. Může růst až 25 metrů na výšku a dosáhnout průměru kmene téměř jednoho metru. Mangové dřevo je v českých domácnostech stále poměrně vzácné. Mangové dřevo je relativně lehké, ale má dobrou hustotu. Proto je považováno za velmi stabilní a trvanlivé. Protože je mangové dřevo vedlejším produktem, je také udržitelnou a ekologicky šetrnou surovinou.

Luxusní komoda Anisha, 140cm hnědá 03

Zařizujete si ložnici nebo obývací pokoj novým nábytkem a hledáte zajímavý nábytek z masivu? Pomůžeme vám vybrat si z nepřeberného množství variant, které nabízejí dnešní materiály a designy. Náš magazín o bydlení je tady proto, aby vám tento výběr co nejvíce usnadnil.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komody
Záruka: 2 roky
Typ: komoda
Rozměry (DxVxŠ): 95 x 141 x 42cm
Barva: hnědá, černá
Materiál: mangové dřevo, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: