Luxusní jídelní stůl Kash, 80cm

Akce
10 290 Kč –17 %
Luxusní jídelní stůl Kash, 80cm 01
10 290 Kč –17 % 8 490 Kč 7 016,53 Kč bez DPH
Skladem (dodání 2 až 4 týdny)
Možnosti doručení

Luxusní jídelní stůl Kash se stane ozdobou vaší domácnosti. V moderním i tradičně zařízeném interiéru oceníte nejen jeho krásu, ale i praktickou stránku. Kulaté jídelní stoly patří mezi žádané druhy nábytku. Jídelní stůl Kash u nás pořídíte ve velikostech 80 cm a 120 cm.

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 80 x 75 x 80cm
  • Tloušťka desky: 50mm
  • Barva: přírodní, černá
  • Materiál: sheeshamkov

K dostání ve více rozměrech:

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vybrat si nový jídelní stůl do domácnosti není zrovna jednoduché. Chcete-li, aby stůl seděl a sloužil po mnoho let, aby byl kvalitním a zároveň krásným kusem nábytku, zvolte si jídelní stůl Kash vyrobený ze sheeshamového dřeva. Koneckonců, stůl se stává svědkem nejzajímavějších událostí. Za tím je jídlo, diskutuje se o zajímavých příbězích, schází se rodinná rada a samozřejmě se občas objeví i hosté, kterým chcete nabídnout něco ze své vyhlášené kuchyně.

Důležitý je výběr rozměrů stolu. Pamatujte, že je potřeba dodržet 60 cm široký a 40 cm hluboký je prostor, který je potřebný pro každou osobu. Z tohoto důvodu začíná optimální velikost stolu 60 × 60 cm pro dvě osoby. Nezapomeňte, že by měl být prostor k opuštění jídelní části. A židle by se měly bez problémů odsunout. Přemýšlejte o tom tak, že do 1 metru od stolu je volný prostor.

Díky kulatému stolu Kash bude interiér kuchyně zajímavější a samotná místnost je pro děti bezpečnější, protože zde nejsou žádné rohy. Kromě toho může kulatý stůl pojmout mnohem více lidí než obdélníkový stůl se stejnou velikostí. Jídelní stoly tohoto tvaru mají některé nevýhody: nelze je přitlačit ke zdi a jsou vhodné pouze pro malé rodiny, protože stůl určený pro 8 osob bude tak velký, že komunikace bude nepohodlná. Souhrnně bychom chtěli říci, že stůl by měl být útulný a pohodlný, praktický a odolný, měl by odpovídat místnosti ve stylu a velikosti a usadit všechny členy rodiny a hosty. Luxusní jídelní stůl Kash je vyráběn ručně, proto je každý kus naprostý originál. Dřevo je velmi žádaný materiál.

Luxusní jídelní stůl Kash, 80cm 04 

Ať už vybíráte nový jídelní stůl do jídelny nebo hledáte konkrétní druh nábytku do bytu, určitě se podívejte na náš magazín o bydlení. Je plný inspirace i tipů, jak udržovat různé povrchy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Typ: jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ): 80 x 75 x 80cm
Tloušťka desky: 50mm
Barva: přírodní, černá
Materiál: sheesham, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: