Luxusní jídelní stůl Justin, 240cm

Akce
40 390 Kč –20 %
Luxusní jídelní stůl Justin, 240cm 01
40 390 Kč –20 % 32 290 Kč 26 685,95 Kč bez DPH
Skladem (dodání 2 až 4 týdny)
Možnosti doručení

Luxusní jídelní stůl Justin se stane ztělesněním vašeho snu o dokonalém jídelním stole pro rodinná setkání a posezení. U nás jej pořídíte hned ve dvou rozměrech, abyste jej snadno mohli přizpůsobit svému interiéru.

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 240 x 77 x 100cm
  • Tloušťka desky: 90mm
  • Barva: přírodní, černá
  • Materiál: mangové dřevo, kov

K dostání ve více rozměrech:

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní jídelní stůl Justin má rozměry 240 x 77 x 100 cm, jeho deska je vyrobená z ušlechtiléh mangového dřeva. Konstrukci stolu a zároveň nohy jsou tvořeny z kovu ošetřeného práškovou barvou, díky které nebude korodovat. Celý stůl je vyveden v odlehčeném industriálním stylu a oceníte jej nejen v loftu či na chalupě, ale i v klasickém bytě. V některých domácnostech slouží jídelní stůl také jako místo k hraní s dětmi a ke studiu nebo práci na dálku. Při plánování nákupu tohoto nábytku stojí za zvážení, k čemu je určen a kolik lidí jej bude používat.

Mangové dřevo pochází ze stromu manga. Jedná se o stejný strom, který produkuje sladké dužnaté ovoce známé jako plody mango, charakterizované kůží, která přechází ze zelené na žlutozelenou a uvnitř tvoří velkou pecku obklopenou šťavnatou žlutou dužinou. Její latinský název je mangifera indica. Přírodní barva mangového dřeva je světlá až zlatohnědá. Mangové dřevo je však často krásně zbarveno kvůli s odkazem na různé barvy. Tento efekt je požadován řemeslníky, kteří pracují se dřevem. Mangové dřevo také vykazuje výrazné vzory zrna, podobné dubu a mahagonu. Po leštění jsou velmi žádané.

Dřevo je díky své kultivaci jako ovocný strom vysoce udržitelné. U tvrdého dřeva rostou stromy poměrně rychle a dospělost dosahují přibližně po 15 letech. V tomto okamžiku začnou produkovat méně ovoce nebo přestanou úplně. Farmáři manga začnou sázet nové stromy každých 7 až 15 let, než se staré stromy stanou neplodnými. Vytváří se tak udržitelný cyklus výsadby a sklizně, kdy jsou na dřevo sekány pouze méně plodné stromy. Použití mangového dřeva také znamená, že existuje menší tlak na používání více ohrožených stromů, jako je teak.

Luxusní jídelní stůl Justin, 200cm 05 

Vybavujete si nový byt nábytkem? Hledáte ručně vyráběnou komodu nebo přemýšlíte nad novým zrcadlem či stolem? Náš magazín o bydlení je tady proto, aby vám přinesl užitečné rady a tipy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Typ: jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ): 240 x 77 x 100cm
Tloušťka desky: 90mm
Barva: přírodní, černá
Materiál: mango, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: