Luxusní jídelní stůl Julius, 200cm

Akce
41 790 Kč –20 %
Luxusní jídelní stůl Julius, 200cm 01
41 790 Kč –20 % 33 390 Kč 27 595,04 Kč bez DPH
Není skladem
Možnosti doručení

Stůl je nejdůležitějším prvkem v kuchyni nebo jídelně. To je místo, kde se setkáváme s celou rodinou, abychom jedli společně. Zde hrajeme deskové hry, děti si často dělají domácí úkoly, kreslí a hrají si. Největším dilematem je však jeho velikost, pokud máme malou plochu. Ideálním kompromisem je jídelní stůl Julius.

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 200 x 75 x 100cm
  • Tloušťka desky: 20-40mm
  • Barva: přírodní, černá
  • Materiál: dubové dřevo, kov

K dostání ve více rozměrech:

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Největším problémem malého bytu je správná volba nábytku, aby místnost vypadala opticky větší a pojala vše potřebné. Především je důležité, aby kuchyň a jídelna byly funkční, takže při výběru stolu byste měli vzít v úvahu velikost místnosti, aby nezabral veškerý volný prostor. Luxusní jídelní stůl Julius o rozměrech 200 x 75 x 100 cm je vyroben z tradičního dubového dřeva.

Jídelní stůl by měl odpovídat stylu, který máme doma. Při výběru dřevěných stolů do jídelny doporučujeme styl klasický, moderní nebo průmyslový. Při výběru nejdůležitějšího místa v našem domě, kterým je stůl se židlemi, se podíváme na vzhled a materiál, ze kterého je vyroben. Luxusní jídelní stůl Julius je vyroben z dubového dřeva, které odolá poškození po mnoho let. Dřevěný stůl Julius lze perfektně kombinovat s každým prvkem v naší domácnosti. Každý dřevěný stůl Julius je navíc jiný, protože žádné dva stromy nejsou stejné. Za zmínku stojí také to, že dřevo je ekologický a jedinečný materiál. A je to velmi plastický materiál, takže můžeme snadno najít stůl v požadovaném tvaru.

Vzhledem k tomu, že dřevo se hodí skutečně ke všemu, nemusíme kupovat celou jídelní sestavu. Nejprve si můžeme koupit stůl a poté vybrat dokonalé židle pro jídelní stůl Julius. Výběrem dřevěného jídelního stolu si můžeme být jisti, že si nábytek zachová vhodný styl. Proto stojí za výběr dřevěný stůl Julius do jídelny, je funkční a nevadí mu voda, takže jsou nejodolnější vůči poškození, někdy se může vytvořit škrábanec, ale naštěstí je snadné se jej zbavit.

Luxusní jídelní stůl Julius, 200cm 05 

Zařizujete si nový byt nábytkem? Hledáte váš jídelní stůl nebo sedačku? Náš magazín o bydlení je tady proto, aby vám přinesl užitečné rady a tipy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Typ: jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ): 200 x 75 x 100cm
Tloušťka desky: 20-40cm
Barva: přírodní, černá
Materiál: dub, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: