Luxusní jídelní stůl Jonah, 180cm

Akce
20 490 Kč –18 %
Luxusní jídelní stůl Jonah, 180cm 01
20 490 Kč –18 % 16 890 Kč 13 958,68 Kč bez DPH
Není skladem
Možnosti doručení

Jídelna je jednou z nejdůležitějších místností ve vašem domě. A nejdůležitějším kusem jídelního nábytku je jídelní stůl. Pokud uvažujete o koupi jídelního stolu z masivního dřeva, ale nejste si jisti, zda se vám investice vyplatí, podívejte se na to, jaké vám jídelní stůl Jonah přinese výhody.

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 180 x 76 x 90cm
  • Tloušťka desky: 45mm
  • Barva: přírodní, černá
  • Materiál: sheesham, kov

K dostání i v jiných rozměrech:

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při správném výběru si užije nejen dokonalý vzhled, který luxusní jídelní stůl Jonah má. Bude to také místo setkání s rodinou, přáteli, místo pro odpočinek nebo práci. Stůl nás doprovází v mnoha životních okamžicích a jeho vzhled může ovlivnit naši pohodu. O kolik příjemnější je trávit čas u krásného, přírodního, dřevěného stolu, jehož vzhled potěší naše oči, než u umělého, nudného protějšku z nábytkové desky.

Díky přírodní kráse a povědomí o jedinečném a jedinečném produktu jsou architekti, dekoratéři interiérů a jejich klienti stále více a více ochotni při svých projektech používat dřevo. Interiéry zdobené tímto ekologickým výrobkem jsou moderní a vždy módní. Luxusní jídelní stůl Jonah má rozměry 180 x 76 x 90 cm a desku stolu silnou 45 mm, která je vyrobena ze sheeshamu.

Jídelní stoly z masivního dřeva sheesham jsou známé svou pevností a trvanlivostí. Kvalitní stůl Jonah vyrobený z tvrdého dřeva může sloužit rodině po celé generace, pokud je o něj dobře postaráno. Jídelní stůl z masivního dřeva je investicí do budoucnosti vaší rodiny. Dřevo, o které se staráme, má svůj vzhled po mnoho let. Proto je důležité správně zacházet s nábytkem a základními znalostmi o péči o dřevěnou desku. Musíme si uvědomit, že dřevo je vystaveno mnoha faktorům, které mohou ovlivnit jeho zhoršení. Proces stárnutí, povrchové praskliny a deformace jsou nevratné. Je důležité postarat se o  jeho údržbu a předcházet problémům dříve, než hledat způsob opravy později. Voda je primárním nepřítelem dřeva. Vlhkost ponechaná na desce po dlouhou dobu může poškodit její strukturu. To je běžný problém dřevěných stolů. Vlhké sklo, které necháme vodu, se pomalu vstřebává do dřeva a způsobuje bobtnání, praskání a změnu barvy povrchu. Vyhněte se také přímým slunečním paprskům a zdrojům tepla jako jsou kamna, krby a topení.

Luxusní jídelní stůl Jonah, 180cm 04 

Přejete si do bytu nový jídelní stůl, židle nebo komodu, které se stanou nepostradatelným prvkem vaší domácnosti? Náš magazín o bydlení je tady proto, aby vám přinesl užitečné rady a tipy pro nákup.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Typ: jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ): 180 x 76 x 90cm
Tloušťka desky: 45cm
Barva: přírodní, černá
Materiál: sheesham, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: