Neohodnoceno

Luxusní jídelní stůl Aaron, šedý 200cm

Jednoduchý přírodní jídelní stůl Aaron je kombinací přírodního mango dřeva s kovovým rámem.

Stůl můžete doplnit o židle do jídelny z naší nabídky.

  • Jídelní stůl
  • Rozměry (DxVxŠ): 200 x 78 x 100cm
  • Barva: šedá
  • Materiál: mangové dřevo

 

Tento stůl k dostání ve dvou barvách:

  šedá   hnědá  
         

 

K dostání ve více rozměrech:

Skladem u dodavatele
19 290 Kč
Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Typ: jídelní stůl
Rozměry (DxVxŠ): 200 x 78 x 100cm
Barva: šedá
Materiál: mangové dřevo

Stůl Aaron najde využití v podkrovních, průmyslových, moderních a boho apartmánech. Bude užitečný při rodinných večeřích a setkáních s přáteli. Rozměry stolu jsou 160 x 78 x 90 cm a je dodáván v přírodní variantě nebo v šedé barvě a v rozměru 200 cm. Jídelní stůl je umístěn na pevných křížených nohách. Pohodlně k němu usadíte až osm hostů.

Mango je jednou z exotických dřevin. Protože se vyskytuje ve zcela odlišném klimatu, má mnoho funkcí, které u původních stromů nelze vidět. Z hlediska výkonu je mangové dřevo podobné jiným tropickým druhům. Nejdůležitější vlastností je velmi vysoká hustota, díky které je tento typ dřeva těžký a kompaktní. Mango dřevo neabsorbuje vodu a nedeformuje se pod vlivem vlhkosti, proto jej lze použít i pro výrobu kuchyňského nábytku. Jedinečnost mangového dřeva však určuje především jeho vzhled. Přirozeně neznečištěné mangové dřevo má zajímavý šedý odstín, ve kterém se kombinují teplé a chladné tóny, a celek je diverzifikován bohatou a různorodou zrnitostí. Díky zajímavému vzhledu desek z mangového dřeva se vytváří především nábytek v průmyslovém stylu: jednoduše vyřezávaný, krychlový a bez ozdob - jedná se o kresbu samotného materiálu.

Jak na údržbu jídelního stolu z dřeviny mango?

Dřevo mango není náročné na péči stejně jako jiné exotické dřeviny. V případě silného znečištění stačí dřevo umýt hadříkem s vodou. Pro běžnou údržbu si vystačíte s čistícími prostředky na exotické dřeviny. 

Luxusní jídelní stůl Aaron, šedý

Ať už vybíráte nový jídelní stůl do jídelny nebo hledáte konkrétní druh nábytku do bytu, určitě se podívejte na náš magazín o bydlení. Je plný inspirace i tipů, jak udržovat různé povrchy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: