Konferenční stolek William, bílý

 
  • 1 z 6
 

Chcete do obýváku něco nadčasového? Vsaďte na elegantní konferenční stolek William, který je ve vysokém lesku a sleduje tak poslední trendy bytového designu.

Obývák s ním okamžitě získá moderní vzhled, jež je dnes tolik žádaný.

  • Konferenční stolek
  • Rozměry (DxVxŠ): 75 x 35 x 75cm
  • Barva: bílá
  • Materiál: MDF

 

Tento stolek k dostání ve dvou barvách:

  bílá   černá  
         
Dostupnost Na dotaz
7 590 Kč    
Kategorie Konferenční stolky
Záruka 2 roky
 

Konferenční stolek William vsadil na provedení ve vysokém lesku bílé barvy, který působí vždy luxusním dojmem. Konferenční stolek kulatý vzhled doplňuje o čtyři moderní futuristické průchody, díky čemuž bude odkládací prostor pod deskou odkudkoli snadno dostupný. Samotná horní deska je ze skla, které je pochopitelně tvrzené bezpečnostní, a tak není potřeba se obávat nehod.

Právě nadčasovost designu tento vskutku originální tvar stolku předurčuje do moderních prostor a všichni přátelé se vás budou ptát, kde jste jej pořídili. Máte svůj interiér zařízen podle aktuálních trendů? Potom jste si jistě právě takový moderní konferenční stolek vždy přáli. Rozměry tohoto stylového modelu jsou 75 x 35 x 75 cm (DxVxŠ), takže vám nezabere ani mnoho místa. Můžete si jej kromě bílé barvy pořídit také v populárním černém lesku.

Pokud jde o údržbu lesklých ploch, tak ta je jednoduchá, ale je potřeba zohlednit zejména snadnější možnost poškrábání. Proto je vhodné používat utěrky z mikrovlákna, v případě většího znečištění běžné čistící prostředky na nádobí. Určitě se vyvarujte agresivních čističů s brusným efektem. Na skleněnou desku můžete použít běžný čistič na okna.

Konferenční stolek William, bílý

Konferenčních stolků je na trhu na výběr opravdu mnoho. My vám přinášíme zejména luxusní modely, které jen tak někdo doma nemá. Náš magazín o bydlení vám navíc poskytne další inspiraci pro váš byt. Určitě doporučujeme nahlédnout.

Typ konferenční stolek
Rozměry (DxVxŠ) 75 x 35 x 75cm
Barva bílá, lesklá
Materiál MDF lakovaný
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.