Konferenční stolek Peter, 80cm

Akce
10 990 Kč –10 %
Konferenční stolek Peter, 80cm 01
10 990 Kč –10 % 9 890 Kč 8 173,55 Kč bez DPH
Skladem (dodání 2 až 4 týdny)
Možnosti doručení

Prostorný konferenční stolek s mnoha úložnými prostory se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Vybrat si tento stolek znamená vnést do interiéru nádech tepla, útulnosti a krásy.

  • Konferenční stolek
  • Rozměry (DxVxŠ): 80 x 41 x 54cm
  • Uzavřená přihrádka (DxVxŠ): 77 x 12 x 51cm
  • Otevřená přihrádka (DxVxŠ): 71 x 11 x 51cm
  • Barva: přírodní, černá
  • Materiál: mangové dřevo, kov 

Jelikož se jedná o ručně vyráběný produkt z přírodních materiálu, mohou se vyskytovat určité "nedokonalosti", díky kterým se stává produkt originálním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní interiéry nemusí být spojovány s nedosažitelnou sterilitou, charakteristickou pro moderní byty. Industriální styl je projevem zcela jiného přístupu. Styl, který se vymyká vynucené specifičnosti moderních bytů, inspirovaných surovými interiéry bývalých průmyslových objektů, hledajících prostor a ekonomické dokončovací materiály. Historie stylu začala v polovině minulého století v New Yorku. Konferenční stolek Peter je skvělým zástupcem tohoto stylu. Jeho rozměry jsou 80 x 41 x 54 cm. Vrchní deska se dá odklopit, čímž získáte úložný prostor. Pod deskou je další police, kam lze položit například noviny či ovladače.

Zrod industriálního stylu je způsoben potřebou okamžiku, ne nějakým předem promyšleným konceptem. Jednoduše řečeno, na trhu se objevily postindustriální prostory a ti odvážnější (umělci, novináři, spisovatelé atd.) se rozhodli je rozvíjet pro své účely. Zpočátku na takových místech vznikaly různé typy dílen, později se z nich staly byty. Dnes se takovým prostorám říká lofty. Industriální styl se do naší země dostal v 90. letech dvacátého století. Jeho obliba však začala stoupat, až když se objevily v prodeji první lofty - nové, stylizované byty v bývalých průmyslových objektech (tiskárny, pivovary, tovární budovy atd.).

Nejcharakterističtějšími rysy tohoto konferenčního stolku jsou nedokončené povrchové úpravy a použití surovin jako je kov a dřevo, především minimalismus a otevřený prostor. Není divu, že loftový nábytek je stále jedním z největších trendů moderního interiérového designu. Možná, že mimořádná umělecká historie postindustriálního stylu byla inspirací pro jednoho z nejslavnějších interiérových designérů, který kdysi řekl, že svoboda vychází zevnitř a prostor je dechem umění. Zařídit si v ní vlastní pokoj se může ukázat jako zajímavá výzva, která vám umožní projevit kreativní, vyzývavou duši a zároveň objevit svůj vlastní, jedinečný styl.

Konferenční stolek Peter, 80cm 05

Vyznat se ve všech materiálech, povrchových úpravách a dalších věcech, související s nábytkem, není jednoduché. Proto jsme pro vás připravili magazín o bydlení, kde najdete nejen inspiraci, ale také rady a tipy jak pečovat o svůj nábytek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Záruka: 2 roky
Druh dřeviny: mango
Materiál: Dřevo, Kov
Typ: konferenční stolek
Rozměry (DxVxŠ): 80 x 41 x 54cm
Uzavřená přihrádka (DxVxŠ): 77 x 12 x 51cm
Otevřená přihrádka (DxVxŠ): 71 x 11 x 51cm
Barva: přírodní, černá
Materiál: mango, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: